BROŃ RADOM - KOSA KONSTANCIN 0:3 (0:2)

Broń:Fijałkowski (Kalkowski) - Frąk, Sieczka, Skórkiewicz, Drachal, Skaliński, Starzyński, Weychan, Milcuszek, Jastrzębski, Chełmiński oraz Borkowicz, Olchowski, Mąkosa.

Debiut w lidze mazowieckiej za nami... to początek ligi więc start w lekko osłabionym składzie (Waakacjeee...) niestety nie po naszej myślii choć gra była w przeważającej części meczu wyrównana i Walczyliśmy do końca to jednak szkoda straconej bramki w 2 minucie meczu, która podcięła nam nieco skrzydła czy też braku "szczęścia" przy trzech rzutach rożnych z rzędu w 1-połowie (!). To dopiero start ligi...Wszystko w nogach i głowach Naszych Piłkarzy (!!!) Najbliższy tydzień: treningi Wtorek/Czwartek godz. 9:30 -> kolejny ligowy mecz gramy na wyjeździe z MKS Piaseczno (piątek 26.08) informacje o zbiórce we wtorek (!)

Warto odnotować, że w 1 kolejce odbył się mecz  UKS Dziewiątka Siedlce - MKS Piaseczno (0:7), a mecze Młodzik Radom - Naprzód Stare Babice oraz Varsovia - Żyrardowianka odbędą się w środę 7 września.