Informacje o zawodniku

Dane osobiste

Mężczyzna

Opis

Tomasz Reginis jest wychowankiem Zatoki Braniewo, w której stawiaj pierwsze szlify zarówno w piłce młodzieżowej jak i seniorskiej. Następnym klubem, w którym przyszło występować popularnemu „Reganowi” była Elana Toruń. Wówczas ten klub występowała na poziomie starej III ligi. Obecnie byłby to II poziom rozgrywek. Po półtora roku wrócił do Braniewa by następnie przenieść się do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. I jak się później okazało, został żywą legendą klubu mającego biało-zielone barwy. Przez ponad 13 lat występował w tym zespole na poziomie zarówno I, II jak i III ligi.
W między czasie w rundzie jesiennej w sezonie 2000/01 występował w Polonii Warszawa, która sezon wcześniej zdobyła Mistrzostwo Polski i walczyła w eliminacjach do Ligi Mistrzów z FC Porto prowadzonym wówczas przez Jose Mourinho. Ponadto w sezonie 2003/04 trener Reginis występował w Jagiellonii Białystok, która występowała na zapleczu Polskiej Ekstraklasy. Karierę zawodniczą Tomek Reginis zakończył 12 czerwca 2011 roku w meczu przeciwko Pelikanowi Łowicz.
Kariera trenerska:
I trenerem w Świcie NDM został 27 czerwca 2011roku. Pracował w klubie występującym w II lidze do końca sierpnia 2012 roku.
(źródło:www.uniawarszawa.com)

Informacje o karierze