zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UWKS Legia Bemowo
1:0
Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek
2:0
Młodzik Radom
SEMP Ursynów
8:0
Broń Radom
UKS 9 Siedlce
4:2
Mazur Karczew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UWKS Legia Bemowo
1:1
UKS 9 Siedlce
Victoria Sulejówek
4:0
SEMP Ursynów
Mazur Karczew
3:2
Młodzik Radom
Drukarz Warszawa
- : -
Broń Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:2
Victoria Sulejówek
UKS 9 Siedlce
4:1
Drukarz Warszawa
Młodzik Radom
1:4
UWKS Legia Bemowo
SEMP Ursynów
1:4
Mazur Karczew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
3:0
Broń Radom
UKS 9 Siedlce
2:2
Młodzik Radom
UWKS Legia Bemowo
1:0
SEMP Ursynów
Drukarz Warszawa
1:2
Victoria Sulejówek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
2:1
Mazur Karczew
SEMP Ursynów
2:5
UKS 9 Siedlce
Młodzik Radom
0:2
Drukarz Warszawa
Broń Radom
0:3
UWKS Legia Bemowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
2:3
SEMP Ursynów
Drukarz Warszawa
2:2
Mazur Karczew
UKS 9 Siedlce
1:1
Broń Radom
UWKS Legia Bemowo
1:1
Victoria Sulejówek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
2:1
Drukarz Warszawa
Broń Radom
4:4
Młodzik Radom
Mazur Karczew
1:1
UWKS Legia Bemowo
Victoria Sulejówek
3:2
UKS 9 Siedlce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Drukarz Warszawa
0:0
UWKS Legia Bemowo
Broń Radom
2:1
SEMP Ursynów
Młodzik Radom
2:2
Victoria Sulejówek
Mazur Karczew
1:1
UKS 9 Siedlce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:2
Mazur Karczew
Broń Radom
3:1
Drukarz Warszawa
UKS 9 Siedlce
1:4
UWKS Legia Bemowo
SEMP Ursynów
0:2
Victoria Sulejówek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
2:3
Broń Radom
Mazur Karczew
1:2
SEMP Ursynów
Drukarz Warszawa
0:0
UKS 9 Siedlce
UWKS Legia Bemowo
- : -
Młodzik Radom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
1:0
Drukarz Warszawa
Broń Radom
0:5
Mazur Karczew
Młodzik Radom
2:1
UKS 9 Siedlce
SEMP Ursynów
- : -
UWKS Legia Bemowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
- : -
Victoria Sulejówek
UKS 9 Siedlce
- : -
SEMP Ursynów
UWKS Legia Bemowo
- : -
Broń Radom
Drukarz Warszawa
- : -
Młodzik Radom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sulejówek
- : -
UWKS Legia Bemowo
Mazur Karczew
- : -
Drukarz Warszawa
Broń Radom
- : -
UKS 9 Siedlce
SEMP Ursynów
- : -
Młodzik Radom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
- : -
Broń Radom
UWKS Legia Bemowo
- : -
Mazur Karczew
UKS 9 Siedlce
- : -
Victoria Sulejówek
Drukarz Warszawa
- : -
SEMP Ursynów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości