zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
1:0
KS Warka
Iłżanka Kazanów
2:1
RuszCovia Borkowice
Radomiak II Radom
3:0
Plon Garbatka-Letnisko
Oronka Orońsko
2:5
Jodła Jedlnia-Letnisko
Proch Pionki
3:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
LKS Promna
1:1
Zwolenianka Zwoleń
Legion Głowaczów
3:0
Polonia Iłża
Zawisza Sienno
4:2
Wulkan Zakrzew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:0
Proch Pionki
Radomiak II Radom
2:1
Wulkan Zakrzew
Legion Głowaczów
0:0
Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:3
Iłżanka Kazanów
KS Warka
3:1
Oronka Orońsko
Polonia Iłża
2:0
Plon Garbatka-Letnisko
RuszCovia Borkowice
1:2
LKS Promna
Zwolenianka Zwoleń
3:3
Zawisza Sienno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
2:2
Polonia Iłża
Plon Garbatka-Letnisko
1:0
Wulkan Zakrzew
Iłżanka Kazanów
0:5
Jodła Jedlnia-Letnisko
Radomiak II Radom
1:2
Zwolenianka Zwoleń
Oronka Orońsko
2:5
Legion Głowaczów
Proch Pionki
0:3
KS Warka
Zawisza Sienno
6:4
RuszCovia Borkowice
LKS Promna
1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
4:2
Wulkan Zakrzew
Powiślanka Lipsko
3:0
Oronka Orońsko
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:0
LKS Promna
Legion Głowaczów
4:1
Proch Pionki
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:2
Zawisza Sienno
RuszCovia Borkowice
1:3
Radomiak II Radom
Zwolenianka Zwoleń
4:1
Plon Garbatka-Letnisko
KS Warka
4:0
Iłżanka Kazanów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Warka
3:2
LKS Promna
Plon Garbatka-Letnisko
0:1
RuszCovia Borkowice
Iłżanka Kazanów
3:1
Legion Głowaczów
Zawisza Sienno
3:5
Jodła Jedlnia-Letnisko
Radomiak II Radom
8:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Oronka Orońsko
3:0
Polonia Iłża
Proch Pionki
3:1
Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń
1:0
Wulkan Zakrzew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:2
Zwolenianka Zwoleń
Legion Głowaczów
5:0
LKS Promna
Oronka Orońsko
2:3
Proch Pionki
KS Warka
6:0
Zawisza Sienno
Powiślanka Lipsko
3:1
Iłżanka Kazanów
Jodła Jedlnia-Letnisko
8:0
Radomiak II Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
8:0
Plon Garbatka-Letnisko
RuszCovia Borkowice
1:2
Wulkan Zakrzew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Sienno
4:3
Legion Głowaczów
Iłżanka Kazanów
1:0
Oronka Orońsko
Radomiak II Radom
2:4
KS Warka
Plon Garbatka-Letnisko
3:6
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zwolenianka Zwoleń
0:0
RuszCovia Borkowice
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:1
Wulkan Zakrzew
Proch Pionki
1:2
Polonia Iłża
LKS Promna
2:2
Powiślanka Lipsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:1
Wulkan Zakrzew
Legion Głowaczów
1:0
Radomiak II Radom
Polonia Iłża
4:2
RuszCovia Borkowice
Powiślanka Lipsko
2:0
Zawisza Sienno
Oronka Orońsko
2:3
LKS Promna
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:6
Zwolenianka Zwoleń
Proch Pionki
2:2
Iłżanka Kazanów
KS Warka
1:0
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
0:5
Legion Głowaczów
KS Warka
0:2
Wulkan Zakrzew
Iłżanka Kazanów
2:1
Polonia Iłża
Zawisza Sienno
5:0
Oronka Orońsko
Radomiak II Radom
2:0
Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń
3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
RuszCovia Borkowice
0:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Proch Pionki
3:0
LKS Promna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów
0:6
LKS Promna
Oronka Orońsko
1:2
Radomiak II Radom
KS Warka
3:0
Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko
4:0
Plon Garbatka-Letnisko
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:0
RuszCovia Borkowice
Legion Głowaczów
4:1
Wulkan Zakrzew
Proch Pionki
1:1
Zawisza Sienno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
3:1
Wulkan Zakrzew
Radomiak II Radom
3:0
Proch Pionki
Plon Garbatka-Letnisko
2:3
Oronka Orońsko
Zwolenianka Zwoleń
2:0
Legion Głowaczów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
RuszCovia Borkowice
1:2
KS Warka
Zawisza Sienno
1:1
Iłżanka Kazanów
LKS Promna
0:5
Polonia Iłża
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
5:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
LKS Promna
1:5
Zawisza Sienno
Powiślanka Lipsko
1:0
Zwolenianka Zwoleń
Iłżanka Kazanów
1:6
Radomiak II Radom
Legion Głowaczów
2:0
RuszCovia Borkowice
Oronka Orońsko
3:1
Wulkan Zakrzew
Proch Pionki
7:2
Plon Garbatka-Letnisko
KS Warka
0:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
0:1
Iłżanka Kazanów
Proch Pionki
0:0
Wulkan Zakrzew
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:2
KS Warka
Radomiak II Radom
7:1
LKS Promna
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:5
Legion Głowaczów
RuszCovia Borkowice
0:3
Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno
2:1
Polonia Iłża
Zwolenianka Zwoleń
2:0
Oronka Orońsko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Sienno
5:0
Radomiak II Radom
Polonia Iłża
2:2
KS Warka
Powiślanka Lipsko
0:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów
0:1
Wulkan Zakrzew
Legion Głowaczów
2:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Plon Garbatka-Letnisko
1:1
LKS Promna
Oronka Orońsko
4:1
RuszCovia Borkowice
Proch Pionki
1:4
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Warka
1:3
Legion Głowaczów
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:1
Powiślanka Lipsko
Radomiak II Radom
6:0
Polonia Iłża
Plon Garbatka-Letnisko
0:1
Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:0
Oronka Orońsko
RuszCovia Borkowice
1:4
Proch Pionki
Zwolenianka Zwoleń
1:0
Iłżanka Kazanów
LKS Promna
2:2
Wulkan Zakrzew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:3
Legion Głowaczów
Plon Garbatka-Letnisko
2:1
Radomiak II Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:0
Proch Pionki
Zwolenianka Zwoleń
4:0
LKS Promna
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:1
Oronka Orońsko
RuszCovia Borkowice
3:1
Iłżanka Kazanów
KS Warka
1:0
Powiślanka Lipsko
Wulkan Zakrzew
3:1
Zawisza Sienno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
1:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
LKS Promna
4:0
RuszCovia Borkowice
Wulkan Zakrzew
3:1
Radomiak II Radom
Powiślanka Lipsko
1:2
Legion Głowaczów
Plon Garbatka-Letnisko
0:1
Polonia Iłża
Oronka Orońsko
1:1
KS Warka
Proch Pionki
2:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zawisza Sienno
1:3
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Warka
3:1
Proch Pionki
Polonia Iłża
3:1
Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń
7:4
Radomiak II Radom
Wulkan Zakrzew
2:1
Plon Garbatka-Letnisko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:2
LKS Promna
Legion Głowaczów
4:3
Oronka Orońsko
Jodła Jedlnia-Letnisko
8:0
Iłżanka Kazanów
RuszCovia Borkowice
1:5
Zawisza Sienno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
1:5
Polonia Iłża
Radomiak II Radom
2:1
RuszCovia Borkowice
Iłżanka Kazanów
0:7
KS Warka
Zawisza Sienno
2:5
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
LKS Promna
3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Plon Garbatka-Letnisko
0:3
Zwolenianka Zwoleń
Oronka Orońsko
0:2
Powiślanka Lipsko
Proch Pionki
1:0
Legion Głowaczów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:0
Radomiak II Radom
Polonia Iłża
2:1
Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew
2:1
Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko
1:0
Proch Pionki
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:1
Zawisza Sienno
Legion Głowaczów
6:0
Iłżanka Kazanów
RuszCovia Borkowice
1:1
Plon Garbatka-Letnisko
LKS Promna
4:3
KS Warka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
2:0
Legion Głowaczów
Iłżanka Kazanów
1:5
Powiślanka Lipsko
Radomiak II Radom
2:4
Jodła Jedlnia-Letnisko
Plon Garbatka-Letnisko
1:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zawisza Sienno
3:2
KS Warka
Zwolenianka Zwoleń
1:3
Polonia Iłża
Proch Pionki
2:0
Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew
1:0
RuszCovia Borkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
2:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Warka
4:1
Radomiak II Radom
Polonia Iłża
2:1
Proch Pionki
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:0
Plon Garbatka-Letnisko
Powiślanka Lipsko
3:0
LKS Promna
Legion Głowaczów
1:3
Zawisza Sienno
RuszCovia Borkowice
2:8
Zwolenianka Zwoleń
Oronka Orońsko
0:2
Iłżanka Kazanów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
0:4
Legion Głowaczów
Iłżanka Kazanów
0:6
Proch Pionki
Plon Garbatka-Letnisko
2:3
KS Warka
RuszCovia Borkowice
0:10
Polonia Iłża
Zawisza Sienno
3:4
Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń
6:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
LKS Promna
2:0
Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew
1:4
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
5:0
Iłżanka Kazanów
Powiślanka Lipsko
5:1
Radomiak II Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
7:0
RuszCovia Borkowice
KS Warka
4:0
Wulkan Zakrzew
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:0
Zwolenianka Zwoleń
Proch Pionki
1:1
LKS Promna
Legion Głowaczów
3:0
Plon Garbatka-Letnisko
Oronka Orońsko
2:2
Zawisza Sienno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
3:0
KS Warka
Wulkan Zakrzew
1:1
Legion Głowaczów
Radomiak II Radom
0:1
Oronka Orońsko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
0:1
Polonia Iłża
RuszCovia Borkowice
3:4
Jodła Jedlnia-Letnisko
LKS Promna
6:0
Iłżanka Kazanów
Plon Garbatka-Letnisko
1:2
Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno
1:1
Proch Pionki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
2:7
Zawisza Sienno
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Oronka Orońsko
1:3
Plon Garbatka-Letnisko
Proch Pionki
5:0
Radomiak II Radom
Wulkan Zakrzew
0:1
Powiślanka Lipsko
KS Warka
11:0
RuszCovia Borkowice
Polonia Iłża
0:3
LKS Promna
Zwolenianka Zwoleń
0:0
Legion Głowaczów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
3:4
Iłżanka Kazanów
RuszCovia Borkowice
2:8
Legion Głowaczów
Wulkan Zakrzew
5:2
Oronka Orońsko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:6
KS Warka
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:1
Polonia Iłża
Plon Garbatka-Letnisko
2:2
Proch Pionki
Zwolenianka Zwoleń
3:0
Powiślanka Lipsko
LKS Promna
3:0
Zawisza Sienno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
5:3
Radomiak II Radom
Iłżanka Kazanów
0:5
Plon Garbatka-Letnisko
Oronka Orońsko
0:2
Zwolenianka Zwoleń
Powiślanka Lipsko
6:0
RuszCovia Borkowice
KS Warka
3:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Wulkan Zakrzew
0:3
Proch Pionki
Polonia Iłża
1:5
Zawisza Sienno
Legion Głowaczów
3:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
8:7
Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:1
Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń
2:1
Proch Pionki
Wulkan Zakrzew
5:2
Iłżanka Kazanów
LKS Promna
4:0
Plon Garbatka-Letnisko
RuszCovia Borkowice
1:7
Oronka Orońsko
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3
Legion Głowaczów
KS Warka
2:5
Polonia Iłża
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:2
Radomiak II Radom
Powiślanka Lipsko
2:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Iłżanka Kazanów
0:8
Zwolenianka Zwoleń
Legion Głowaczów
3:2
KS Warka
Oronka Orońsko
0:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Proch Pionki
7:0
RuszCovia Borkowice
Zawisza Sienno
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
LKS Promna
2:2
Wulkan Zakrzew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij