zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:3
Mszczonowianka Mszczonów
Sparta Jazgarzew
1:4
Mazur Karczew
Oskar Przysucha
0:4
Broń Radom
MKS Piaseczno
1:3
Błonianka Błonie
Orzeł Wierzbica
2:5
Znicz II Pruszków
Szydłowianka Szydłowiec
2:2
Pilica Białobrzegi
Grom Warszawa
1:0
KS Konstancin
Proch Pionki
0:1
Energia Kozienice
Victoria Sulejówek
5:1
KS Raszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Pruszków
3:2
Oskar Przysucha
Mazur Karczew
1:2
LKS Promna
KS Konstancin
5:0
Orzeł Wierzbica
KS Raszyn
2:1
Proch Pionki
MKS Piaseczno
3:2
Wilga Garwolin
Broń Radom
2:2
Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice
3:1
Szydłowianka Szydłowiec
Pilica Białobrzegi
1:0
Grom Warszawa
Błonianka Błonie
2:5
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
0:2
Energia Kozienice
Mszczonowianka Mszczonów
2:0
Mazur Karczew
Oskar Przysucha
4:0
KS Konstancin
Orzeł Wierzbica
2:2
Pilica Białobrzegi
Szydłowianka Szydłowiec
4:0
KS Raszyn
LKS Promna
0:5
Broń Radom
Wilga Garwolin
3:1
Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew
3:1
Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek
4:0
MKS Piaseczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
0:1
Mazur Karczew
Znicz II Pruszków
2:1
LKS Promna
KS Konstancin
0:1
Sparta Jazgarzew
KS Raszyn
2:0
Grom Warszawa
Energia Kozienice
4:1
Orzeł Wierzbica
MKS Piaseczno
5:2
Proch Pionki
Broń Radom
4:2
Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin
0:1
Victoria Sulejówek
Pilica Białobrzegi
1:1
Oskar Przysucha
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
1:1
Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew
1:0
Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha
3:0
Energia Kozienice
Mazur Karczew
0:1
Broń Radom
Szydłowianka Szydłowiec
0:3
MKS Piaseczno
Orzeł Wierzbica
0:4
KS Raszyn
LKS Promna
2:4
KS Konstancin
Mszczonowianka Mszczonów
2:2
Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek
6:1
Błonianka Błonie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
1:2
Broń Radom
Energia Kozienice
0:0
Sparta Jazgarzew
KS Raszyn
0:3
Oskar Przysucha
KS Konstancin
3:3
Mszczonowianka Mszczonów
MKS Piaseczno
5:0
Grom Warszawa
Pilica Białobrzegi
0:0
LKS Promna
Victoria Sulejówek
3:1
Proch Pionki
Znicz II Pruszków
0:1
Mazur Karczew
Wilga Garwolin
0:1
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
0:2
Błonianka Błonie
Sparta Jazgarzew
3:2
KS Raszyn
Mszczonowianka Mszczonów
4:1
Pilica Białobrzegi
Szydłowianka Szydłowiec
2:1
Victoria Sulejówek
LKS Promna
3:4
Energia Kozienice
Orzeł Wierzbica
0:1
MKS Piaseczno
Broń Radom
4:1
Znicz II Pruszków
Grom Warszawa
0:0
Wilga Garwolin
Mazur Karczew
2:2
KS Konstancin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
2:0
Znicz II Pruszków
KS Raszyn
0:3
LKS Promna
Energia Kozienice
0:2
Mszczonowianka Mszczonów
KS Konstancin
0:1
Broń Radom
MKS Piaseczno
1:0
Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi
1:3
Mazur Karczew
Victoria Sulejówek
5:0
Grom Warszawa
Proch Pionki
2:1
Szydłowianka Szydłowiec
Wilga Garwolin
7:1
Orzeł Wierzbica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
5:1
KS Raszyn
Orzeł Wierzbica
1:6
Victoria Sulejówek
Grom Warszawa
1:0
Proch Pionki
Oskar Przysucha
0:2
Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew
2:1
MKS Piaseczno
Szydłowianka Szydłowiec
2:4
Błonianka Błonie
Mazur Karczew
0:2
Energia Kozienice
Broń Radom
1:0
Pilica Białobrzegi
Znicz II Pruszków
1:3
KS Konstancin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
2:1
KS Konstancin
Szydłowianka Szydłowiec
3:1
Grom Warszawa
KS Raszyn
0:2
Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi
2:4
Znicz II Pruszków
Energia Kozienice
0:0
Broń Radom
MKS Piaseczno
1:3
LKS Promna
Victoria Sulejówek
5:0
Oskar Przysucha
Wilga Garwolin
2:5
Sparta Jazgarzew
Proch Pionki
4:1
Orzeł Wierzbica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
3:2
MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew
0:1
Victoria Sulejówek
Orzeł Wierzbica
3:1
Szydłowianka Szydłowiec
KS Konstancin
0:3
Pilica Białobrzegi
Grom Warszawa
1:4
Błonianka Błonie
Oskar Przysucha
3:0
Proch Pionki
LKS Promna
0:2
Wilga Garwolin
Broń Radom
4:1
KS Raszyn
Znicz II Pruszków
1:1
Energia Kozienice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
2:1
Orzeł Wierzbica
Energia Kozienice
3:3
KS Konstancin
Błonianka Błonie
0:0
Pilica Białobrzegi
MKS Piaseczno
2:2
Mazur Karczew
KS Raszyn
1:5
Znicz II Pruszków
Szydłowianka Szydłowiec
4:1
Oskar Przysucha
Victoria Sulejówek
4:0
LKS Promna
Proch Pionki
1:0
Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin
2:2
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
0:1
Szydłowianka Szydłowiec
Orzeł Wierzbica
0:2
Błonianka Błonie
Oskar Przysucha
5:2
Grom Warszawa
Pilica Białobrzegi
1:1
Energia Kozienice
Mszczonowianka Mszczonów
2:1
Victoria Sulejówek
Mazur Karczew
2:0
Wilga Garwolin
KS Konstancin
1:0
KS Raszyn
Broń Radom
3:2
MKS Piaseczno
LKS Promna
1:0
Proch Pionki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
2:3
Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie
1:0
Energia Kozienice
Grom Warszawa
1:5
Sparta Jazgarzew
Orzeł Wierzbica
0:3
Oskar Przysucha
Szydłowianka Szydłowiec
1:1
LKS Promna
MKS Piaseczno
0:0
Znicz II Pruszków
Victoria Sulejówek
1:0
Mazur Karczew
Wilga Garwolin
2:4
Broń Radom
Proch Pionki
3:5
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
4:2
Szydłowianka Szydłowiec
Energia Kozienice
9:1
KS Raszyn
Sparta Jazgarzew
5:0
Orzeł Wierzbica
KS Konstancin
0:3
MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków
1:2
Wilga Garwolin
Oskar Przysucha
6:1
Błonianka Błonie
Mazur Karczew
2:0
Proch Pionki
Broń Radom
1:1
Victoria Sulejówek
LKS Promna
3:0
Grom Warszawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
1:2
Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie
0:1
KS Raszyn
Wilga Garwolin
2:1
KS Konstancin
Orzeł Wierzbica
2:1
LKS Promna
Szydłowianka Szydłowiec
0:3
Mazur Karczew
Grom Warszawa
2:2
Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha
3:2
Sparta Jazgarzew
Victoria Sulejówek
11:2
Znicz II Pruszków
Proch Pionki
0:2
Broń Radom
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
1:2
Błonianka Błonie
LKS Promna
2:3
Oskar Przysucha
Energia Kozienice
3:0*
MKS Piaseczno
Mszczonowianka Mszczonów
2:1
Orzeł Wierzbica
KS Konstancin
1:1
Victoria Sulejówek
Mazur Karczew
0:1
Grom Warszawa
Znicz II Pruszków
6:0
Proch Pionki
Broń Radom
3:2
Szydłowianka Szydłowiec
Pilica Białobrzegi
2:1
Wilga Garwolin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
3:1
Energia Kozienice
Sparta Jazgarzew
1:0
LKS Promna
MKS Piaseczno
3:1
KS Raszyn
Victoria Sulejówek
1:1
Pilica Białobrzegi
Szydłowianka Szydłowiec
2:5
Znicz II Pruszków
Oskar Przysucha
2:0
Mszczonowianka Mszczonów
Orzeł Wierzbica
1:2
Mazur Karczew
Grom Warszawa
0:5
Broń Radom
Proch Pionki
0:3
KS Konstancin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
1:2
Wilga Garwolin
KS Konstancin
0:2
Szydłowianka Szydłowiec
Mazur Karczew
1:1
Oskar Przysucha
Energia Kozienice
0:3
Victoria Sulejówek
Mszczonowianka Mszczonów
1:3
Sparta Jazgarzew
Broń Radom
3:1
Orzeł Wierzbica
LKS Promna
0:3
Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków
6:0
Grom Warszawa
Pilica Białobrzegi
3:1
Proch Pionki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Konstancin
1:2
Grom Warszawa
Błonianka Błonie
1:1
MKS Piaseczno
Mszczonowianka Mszczonów
2:1
LKS Promna
Mazur Karczew
1:0
Sparta Jazgarzew
Pilica Białobrzegi
3:2
Szydłowianka Szydłowiec
Broń Radom
2:4
Oskar Przysucha
Energia Kozienice
2:1
Proch Pionki
Znicz II Pruszków
7:1
Orzeł Wierzbica
KS Raszyn
0:5
Victoria Sulejówek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
2:1
Błonianka Błonie
LKS Promna
2:0
Mazur Karczew
Oskar Przysucha
4:1
Znicz II Pruszków
Sparta Jazgarzew
1:1
Broń Radom
Pilica Białobrzegi
3:2
Grom Warszawa
Szydłowianka Szydłowiec
1:4
Energia Kozienice
Orzeł Wierzbica
4:2
KS Konstancin
Wilga Garwolin
0:0
MKS Piaseczno
Proch Pionki
2:2
KS Raszyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
0:1
Grom Warszawa
Broń Radom
5:0
LKS Promna
MKS Piaseczno
0:1
Victoria Sulejówek
KS Konstancin
0:0
Oskar Przysucha
Mazur Karczew
3:1
Mszczonowianka Mszczonów
Pilica Białobrzegi
2:0
Orzeł Wierzbica
Błonianka Błonie
1:1
Wilga Garwolin
KS Raszyn
0:3*
Szydłowianka Szydłowiec
Znicz II Pruszków
3:1
Sparta Jazgarzew
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
0:1
MKS Piaseczno
LKS Promna
1:0
Znicz II Pruszków
Orzeł Wierzbica
1:2
Energia Kozienice
Victoria Sulejówek
6:0
Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
Broń Radom
Oskar Przysucha
0:4
Pilica Białobrzegi
Grom Warszawa
3:1
KS Raszyn
KS Konstancin
2:0
Sparta Jazgarzew
Mazur Karczew
2:1
Błonianka Błonie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
1:2
Oskar Przysucha
Wilga Garwolin
2:1
Proch Pionki
Broń Radom
1:2
Mazur Karczew
MKS Piaseczno
3:0
Szydłowianka Szydłowiec
KS Raszyn
3:3
Orzeł Wierzbica
KS Konstancin
1:0
LKS Promna
Znicz II Pruszków
0:3
Mszczonowianka Mszczonów
Pilica Białobrzegi
4:0
Sparta Jazgarzew
Błonianka Błonie
1:3
Victoria Sulejówek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Warszawa
2:3
MKS Piaseczno
Mszczonowianka Mszczonów
3:1
KS Konstancin
Sparta Jazgarzew
2:0
Energia Kozienice
Mazur Karczew
2:0
Znicz II Pruszków
Szydłowianka Szydłowiec
3:1
Wilga Garwolin
Oskar Przysucha
2:4
KS Raszyn
Broń Radom
2:1
Błonianka Błonie
Proch Pionki
0:1
Victoria Sulejówek
LKS Promna
2:1
Pilica Białobrzegi
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
3:0
Proch Pionki
Victoria Sulejówek
3:1
Szydłowianka Szydłowiec
Energia Kozienice
1:1
LKS Promna
Wilga Garwolin
2:2
Grom Warszawa
MKS Piaseczno
1:2
Orzeł Wierzbica
KS Raszyn
1:5
Sparta Jazgarzew
KS Konstancin
3:2
Mazur Karczew
Znicz II Pruszków
0:3
Broń Radom
Pilica Białobrzegi
2:3
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
3:1
KS Raszyn
Orzeł Wierzbica
2:2
Wilga Garwolin
Szydłowianka Szydłowiec
1:0
Proch Pionki
Mszczonowianka Mszczonów
4:0
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
1:3
MKS Piaseczno
Grom Warszawa
0:1
Victoria Sulejówek
Broń Radom
4:0
KS Konstancin
Mazur Karczew
1:1
Pilica Białobrzegi
Znicz II Pruszków
2:3
Błonianka Błonie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
1:0
Grom Warszawa
Victoria Sulejówek
6:1
Orzeł Wierzbica
Energia Kozienice
2:3
Mazur Karczew
Wilga Garwolin
1:2
Oskar Przysucha
MKS Piaseczno
0:0
Sparta Jazgarzew
KS Raszyn
4:4
Mszczonowianka Mszczonów
KS Konstancin
0:4
Znicz II Pruszków
Pilica Białobrzegi
3:1
Broń Radom
Błonianka Błonie
0:0
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
3:3
MKS Piaseczno
Orzeł Wierzbica
1:1
Proch Pionki
Oskar Przysucha
2:2
Victoria Sulejówek
Sparta Jazgarzew
0:0
Wilga Garwolin
Grom Warszawa
1:2
Szydłowianka Szydłowiec
Broń Radom
2:0
Energia Kozienice
Mazur Karczew
4:0
KS Raszyn
Znicz II Pruszków
0:2
Pilica Białobrzegi
KS Konstancin
3:0
Błonianka Błonie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
0:0
Orzeł Wierzbica
Victoria Sulejówek
3:0
Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice
2:2
Znicz II Pruszków
MKS Piaseczno
1:3
Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn
0:4
Broń Radom
Pilica Białobrzegi
1:1
KS Konstancin
Proch Pionki
0:0
Oskar Przysucha
Wilga Garwolin
2:1
LKS Promna
Błonianka Błonie
3:2
Grom Warszawa
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
2:2
Victoria Sulejówek
Orzeł Wierzbica
2:0
Grom Warszawa
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
Wilga Garwolin
Energia Kozienice
5:3
KS Konstancin
Oskar Przysucha
1:1
Szydłowianka Szydłowiec
Sparta Jazgarzew
2:1
Proch Pionki
Mazur Karczew
1:2
MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków
1:2
KS Raszyn
Pilica Białobrzegi
2:1
Błonianka Błonie
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
0:1
LKS Promna
Szydłowianka Szydłowiec
1:1
Sparta Jazgarzew
Victoria Sulejówek
3:0
Mszczonowianka Mszczonów
Energia Kozienice
2:2
Pilica Białobrzegi
Wilga Garwolin
2:1
Mazur Karczew
Grom Warszawa
0:2
Oskar Przysucha
MKS Piaseczno
1:2
Broń Radom
KS Raszyn
1:2
KS Konstancin
Błonianka Błonie
0:1
Orzeł Wierzbica
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
2:0
Proch Pionki
Oskar Przysucha
3:3
Orzeł Wierzbica
Sparta Jazgarzew
3:0
Grom Warszawa
Broń Radom
3:0
Wilga Garwolin
Mazur Karczew
0:3
Victoria Sulejówek
Znicz II Pruszków
2:0
MKS Piaseczno
Pilica Białobrzegi
5:0
KS Raszyn
Energia Kozienice
1:0
Błonianka Błonie
LKS Promna
4:2
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
0:2
Mazur Karczew
Orzeł Wierzbica
1:1
Sparta Jazgarzew
Szydłowianka Szydłowiec
2:8
Mszczonowianka Mszczonów
Victoria Sulejówek
5:2
Broń Radom
Wilga Garwolin
2:2
Znicz II Pruszków
Grom Warszawa
0:1
LKS Promna
MKS Piaseczno
4:2
KS Konstancin
KS Raszyn
0:4
Energia Kozienice
Błonianka Błonie
0:0
Oskar Przysucha
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:1
Orzeł Wierzbica
Mszczonowianka Mszczonów
2:2
Grom Warszawa
Sparta Jazgarzew
0:0
Oskar Przysucha
Broń Radom
1:0
Proch Pionki
KS Konstancin
1:2
Wilga Garwolin
Mazur Karczew
4:3
Szydłowianka Szydłowiec
Znicz II Pruszków
1:2
Victoria Sulejówek
Pilica Białobrzegi
3:1
MKS Piaseczno
KS Raszyn
2:8
Błonianka Błonie
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
1:1
Znicz II Pruszków
Orzeł Wierzbica
2:0
Mszczonowianka Mszczonów
Szydłowianka Szydłowiec
1:2
Broń Radom
Victoria Sulejówek
3:0
KS Konstancin
Wilga Garwolin
2:0
Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha
2:1
LKS Promna
Grom Warszawa
0:0
Mazur Karczew
MKS Piaseczno
4:0
Energia Kozienice
Błonianka Błonie
5:0
Sparta Jazgarzew
Kolejka 37
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
Pauza
LKS Promna
0:2
Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków
0:2
Szydłowianka Szydłowiec
Mazur Karczew
1:0
Orzeł Wierzbica
KS Konstancin
2:3
Proch Pionki
KS Raszyn
1:8
MKS Piaseczno
Broń Radom
5:0
Grom Warszawa
Energia Kozienice
7:2
Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów
0:0
Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi
3:3
Victoria Sulejówek
Kolejka 38
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Jazgarzew
2:0
Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha
0:2
Mazur Karczew
Proch Pionki
3:3
Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie
0:2
LKS Promna
Orzeł Wierzbica
2:3
Broń Radom
Szydłowianka Szydłowiec
4:1
KS Konstancin
Victoria Sulejówek
2:2
Energia Kozienice
Wilga Garwolin
5:1
KS Raszyn
Grom Warszawa
1:6
Znicz II Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości