zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
0:1
Widok Lublin
KS Raszyn
7:1
KS Michałowo
Piastovia Piastów
11:1
Pogoń Siedlce
Pegaz Drobin
0:3
AZS UW Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
1:1
AZS UW Warszawa
KS Michałowo
3:5
Stomil Olsztyn
Pegaz Drobin
0:3
KS Raszyn
Pogoń Siedlce
0:6
Widok Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
3:0*
KS Michałowo
AZS UW Warszawa
1:2
Pogoń Siedlce
KS Raszyn
4:1
Piastovia Piastów
Stomil Olsztyn
3:3
Pegaz Drobin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Michałowo
1:9
Widok Lublin
AZS UW Warszawa
1:3
KS Raszyn
Pegaz Drobin
0:3
Zamłynie Radom
Piastovia Piastów
1:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
2:0
Pogoń Siedlce
Zamłynie Radom
3:1
Piastovia Piastów
Stomil Olsztyn
1:1
AZS UW Warszawa
Widok Lublin
5:1
Pegaz Drobin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
3:3
Zamłynie Radom
Pogoń Siedlce
5:1
KS Michałowo
Stomil Olsztyn
1:3
KS Raszyn
Piastovia Piastów
0:9
Widok Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
5:1
AZS UW Warszawa
Zamłynie Radom
2:1
KS Raszyn
Stomil Olsztyn
3:1
Pogoń Siedlce
KS Michałowo
3:0*
Pegaz Drobin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
1:1
Pegaz Drobin
KS Raszyn
2:3
Widok Lublin
Piastovia Piastów
2:2
KS Michałowo
Stomil Olsztyn
2:0
Zamłynie Radom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Michałowo
3:4
AZS UW Warszawa
Pegaz Drobin
2:1
Piastovia Piastów
Zamłynie Radom
6:0
Pogoń Siedlce
Widok Lublin
4:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
Pauza
Pogoń Siedlce
3:2
Piastovia Piastów
Widok Lublin
3:0
Zamłynie Radom
KS Michałowo
0:5
KS Raszyn
AZS UW Warszawa
6:4
Pegaz Drobin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
Pauza
Stomil Olsztyn
3:1
KS Michałowo
Widok Lublin
7:0
Pogoń Siedlce
AZS UW Warszawa
4:0
Piastovia Piastów
KS Raszyn
2:0
Pegaz Drobin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
KS Michałowo
1:4
Zamłynie Radom
Pogoń Siedlce
1:5
AZS UW Warszawa
Piastovia Piastów
2:2
KS Raszyn
Pegaz Drobin
2:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
Pauza
Widok Lublin
12:1
KS Michałowo
KS Raszyn
3:1
AZS UW Warszawa
Zamłynie Radom
3:2
Pegaz Drobin
Stomil Olsztyn
2:3
Piastovia Piastów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Michałowo
Pauza
Pogoń Siedlce
1:1
KS Raszyn
Pegaz Drobin
1:7
Widok Lublin
Piastovia Piastów
0:4
Zamłynie Radom
AZS UW Warszawa
4:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pegaz Drobin
Pauza
KS Michałowo
3:2
Pogoń Siedlce
Widok Lublin
5:1
Piastovia Piastów
Zamłynie Radom
2:0
AZS UW Warszawa
KS Raszyn
0:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piastovia Piastów
Pauza
Pogoń Siedlce
0:3
Stomil Olsztyn
KS Raszyn
0:1
Zamłynie Radom
Pegaz Drobin
3:0*
KS Michałowo
AZS UW Warszawa
4:0
Widok Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
Pauza
Widok Lublin
4:1
KS Raszyn
KS Michałowo
3:2
Piastovia Piastów
Pegaz Drobin
6:4
Pogoń Siedlce
Zamłynie Radom
2:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Raszyn
Pauza
Piastovia Piastów
1:2
Pegaz Drobin
AZS UW Warszawa
3:0
KS Michałowo
Stomil Olsztyn
3:0
Widok Lublin
Pogoń Siedlce
1:5
Zamłynie Radom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij