zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
0:0
Legia Warszawa S.A.
Broń Radom
2:5
Polonia Warszawa
Unia Warszawa
1:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
SEMP Ursynów
0:0
Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:1
Unia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:5
Znicz Pruszków
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Legia Warszawa S.A.
SEMP Ursynów
0:1
Broń Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:0
Polonia Warszawa
Legia Warszawa S.A.
4:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom
1:3
Escola Varsovia Warszawa
Unia Warszawa
0:0
SEMP Ursynów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
2:0
Unia Warszawa
Polonia Warszawa
1:2
Legia Warszawa S.A.
Escola Varsovia Warszawa
3:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
SEMP Ursynów
0:0
Znicz Pruszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
3:0
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
2:2
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Polonia Warszawa
Unia Warszawa
0:0
Escola Varsovia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia Warszawa
1:1
Polonia Warszawa
SEMP Ursynów
3:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom
0:0
Legia Warszawa S.A.
Unia Warszawa
3:2
Znicz Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:1
Escola Varsovia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:3
Broń Radom
Legia Warszawa S.A.
1:1
Unia Warszawa
Polonia Warszawa
1:5
SEMP Ursynów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Unia Warszawa
Polonia Warszawa
0:2
Broń Radom
Escola Varsovia Warszawa
1:0
SEMP Ursynów
Legia Warszawa S.A.
4:0
Znicz Pruszków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
2:3
SEMP Ursynów
Legia Warszawa S.A.
0:0
Escola Varsovia Warszawa
Unia Warszawa
2:1
Polonia Warszawa
Znicz Pruszków
3:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:0
Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:2
Legia Warszawa S.A.
Escola Varsovia Warszawa
4:1
Broń Radom
SEMP Ursynów
1:0
Unia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
2:0
SEMP Ursynów
Legia Warszawa S.A.
4:0
Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Escola Varsovia Warszawa
Unia Warszawa
1:0
Broń Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
1:6
Legia Warszawa S.A.
Broń Radom
1:3
Znicz Pruszków
Polonia Warszawa
7:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Escola Varsovia Warszawa
4:0
Unia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:4
SEMP Ursynów
Legia Warszawa S.A.
0:0
Broń Radom
Polonia Warszawa
0:1
Escola Varsovia Warszawa
Znicz Pruszków
2:0
Unia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia Warszawa
0:0
Znicz Pruszków
Unia Warszawa
0:5
Legia Warszawa S.A.
SEMP Ursynów
1:0
Polonia Warszawa
Broń Radom
4:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij