Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
4:1
Escola Varsovia
APN Ostrołęka
2:2
Wisła Płock
Dolcan Ząbki
3:0
Pogoń Siedlce
Broń Radom
0:2
Delta Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:0
Broń Radom
Escola Varsovia
7:0
Pogoń Siedlce
Wisła Płock
0:7
Dolcan Ząbki
Delta Warszawa
9:1
APN Ostrołęka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:2
Escola Varsovia
Pogoń Siedlce
1:0
Wisła Płock
Dolcan Ząbki
1:1
Delta Warszawa
APN Ostrołęka
3:3
Legia Warszawa KS
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
0:7
Dolcan Ząbki
Delta Warszawa
6:1
Pogoń Siedlce
Escola Varsovia
11:0
Wisła Płock
Broń Radom
5:0
APN Ostrołęka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:8
Legia Warszawa KS
Wisła Płock
2:8
Delta Warszawa
APN Ostrołęka
1:4
Escola Varsovia
Dolcan Ząbki
0:3*
Broń Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:0
Wisła Płock
Escola Varsovia
0:1
Delta Warszawa
APN Ostrołęka
0:5
Dolcan Ząbki
Broń Radom
4:2
Pogoń Siedlce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
4:0
APN Ostrołęka
Wisła Płock
1:0
Broń Radom
Dolcan Ząbki
0:2
Escola Varsovia
Delta Warszawa
1:1
Legia Warszawa KS
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:3
Dolcan Ząbki
Wisła Płock
4:0
APN Ostrołęka
Escola Varsovia
1:1
Legia Warszawa KS
Delta Warszawa
1:3
Broń Radom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:6
Escola Varsovia
Dolcan Ząbki
4:0
Wisła Płock
APN Ostrołęka
0:5
Delta Warszawa
Broń Radom
0:1
Legia Warszawa KS
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
11:0
APN Ostrołęka
Wisła Płock
1:2
Pogoń Siedlce
Delta Warszawa
4:0
Dolcan Ząbki
Escola Varsovia
6:0
Broń Radom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:3
Delta Warszawa
Wisła Płock
0:2
Escola Varsovia
Dolcan Ząbki
0:0
Legia Warszawa KS
APN Ostrołęka
0:1
Broń Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
1:2
Pogoń Siedlce
Escola Varsovia
4:2
APN Ostrołęka
Delta Warszawa
1:1
Wisła Płock
Broń Radom
4:1
Dolcan Ząbki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
3:2
APN Ostrołęka
Delta Warszawa
0:4
Escola Varsovia
Pogoń Siedlce
1:0
Broń Radom
Wisła Płock
0:3
Legia Warszawa KS
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
1:6
Delta Warszawa
Escola Varsovia
4:3
Dolcan Ząbki
APN Ostrołęka
1:3
Pogoń Siedlce
Broń Radom
2:1
Wisła Płock
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości