zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
2:1
UKS Dobre
MUKS UNIA WARSZAWA
0:2
MKS Znicz Pruszków
SEMP Ursynów
2:2
Zwar Warszawa
Radomiak Radom
2:0
MKS Piaseczno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
0:3
MKS Znicz Pruszków
UKS Dobre
1:7
SEMP Ursynów
Zwar Warszawa
- : -
Radomiak Radom
MKS Piaseczno
1:1
MUKS UNIA WARSZAWA
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS UNIA WARSZAWA
4:0
Zwar Warszawa
Radomiak Radom
4:0
UKS Dobre
SEMP Ursynów
1:1
Mazowsze Grójec
MKS Znicz Pruszków
3:1
MKS Piaseczno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
0:3*
Radomiak Radom
Mazowsze Grójec
2:2
MKS Piaseczno
Zwar Warszawa
0:2
MKS Znicz Pruszków
UKS Dobre
1:1
MUKS UNIA WARSZAWA
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Znicz Pruszków
13:1
UKS Dobre
Radomiak Radom
1:0
Mazowsze Grójec
MUKS UNIA WARSZAWA
1:0
SEMP Ursynów
MKS Piaseczno
4:0
Zwar Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
2:2
Zwar Warszawa
UKS Dobre
0:7
MKS Piaseczno
Radomiak Radom
0:1
MUKS UNIA WARSZAWA
SEMP Ursynów
0:6
MKS Znicz Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
1:1
SEMP Ursynów
Zwar Warszawa
- : -
UKS Dobre
MUKS UNIA WARSZAWA
2:0
Mazowsze Grójec
MKS Znicz Pruszków
4:0
Radomiak Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:2
Radomiak Radom
MKS Znicz Pruszków
1:0
MUKS UNIA WARSZAWA
Zwar Warszawa
0:1
SEMP Ursynów
UKS Dobre
0:2
Mazowsze Grójec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
7:1
UKS Dobre
MUKS UNIA WARSZAWA
0:1
MKS Piaseczno
MKS Znicz Pruszków
2:1
Mazowsze Grójec
Radomiak Radom
0:2
Zwar Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:2
MKS Znicz Pruszków
Zwar Warszawa
0:2
MUKS UNIA WARSZAWA
Mazowsze Grójec
1:3
SEMP Ursynów
UKS Dobre
0:4
Radomiak Radom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS UNIA WARSZAWA
8:0
UKS Dobre
Radomiak Radom
2:1
SEMP Ursynów
MKS Znicz Pruszków
5:2
Zwar Warszawa
MKS Piaseczno
2:1
Mazowsze Grójec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
1:0
Radomiak Radom
UKS Dobre
2:6
MKS Znicz Pruszków
Zwar Warszawa
1:1
MKS Piaseczno
SEMP Ursynów
3:0*
MUKS UNIA WARSZAWA
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS UNIA WARSZAWA
2:2
Radomiak Radom
MKS Znicz Pruszków
1:1
SEMP Ursynów
MKS Piaseczno
2:0
UKS Dobre
Zwar Warszawa
10:1
Mazowsze Grójec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
- : -
MKS Znicz Pruszków
UKS Dobre
- : -
Zwar Warszawa
Mazowsze Grójec
0:4
MUKS UNIA WARSZAWA
SEMP Ursynów
0:1
MKS Piaseczno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości