zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:0
Legia Warszawa S.A.
MOSiR Mińsk Mazowiecki
0:1
Znicz Pruszków
MUKS Kosa Konstancin
2:2
MUKS UNIA WARSZAWA
SEMP Ursynów
1:1
Escola Varsovia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:2
MUKS Kosa Konstancin
Legia Warszawa S.A.
4:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Escola Varsovia
2:1
MUKS UNIA WARSZAWA
SEMP Ursynów
0:0
Broń Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
2:1
SEMP Ursynów
Broń Radom
1:4
Escola Varsovia
MUKS Kosa Konstancin
3:2
Legia Warszawa S.A.
MUKS UNIA WARSZAWA
0:3
Znicz Pruszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
3:1
MUKS UNIA WARSZAWA
Escola Varsovia
3:2
Znicz Pruszków
Broń Radom
1:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki
SEMP Ursynów
6:1
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
2:1
Legia Warszawa S.A.
MOSiR Mińsk Mazowiecki
0:3
Escola Varsovia
MUKS UNIA WARSZAWA
0:1
SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin
2:2
Broń Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
0:0
Legia Warszawa S.A.
Broń Radom
1:1
MUKS UNIA WARSZAWA
MOSiR Mińsk Mazowiecki
0:2
MUKS Kosa Konstancin
SEMP Ursynów
0:2
Znicz Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
3:2
Broń Radom
MUKS UNIA WARSZAWA
2:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki
MUKS Kosa Konstancin
0:6
Escola Varsovia
Legia Warszawa S.A.
1:2
SEMP Ursynów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
3:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Legia Warszawa S.A.
5:0
Broń Radom
MUKS UNIA WARSZAWA
4:0
MUKS Kosa Konstancin
Escola Varsovia
0:1
SEMP Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:1
SEMP Ursynów
MOSiR Mińsk Mazowiecki
2:1
Legia Warszawa S.A.
MUKS UNIA WARSZAWA
1:3
Escola Varsovia
MUKS Kosa Konstancin
0:2
Znicz Pruszków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
2:0
MUKS UNIA WARSZAWA
Legia Warszawa S.A.
3:0
MUKS Kosa Konstancin
Escola Varsovia
0:1
Broń Radom
SEMP Ursynów
0:0
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Mazowiecki
5:1
Broń Radom
MUKS UNIA WARSZAWA
1:2
Legia Warszawa S.A.
MUKS Kosa Konstancin
4:2
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
1:1
Escola Varsovia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
1:1
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
2:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Broń Radom
1:2
MUKS Kosa Konstancin
SEMP Ursynów
2:2
MUKS UNIA WARSZAWA
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
1:4
Escola Varsovia
MUKS UNIA WARSZAWA
2:2
Broń Radom
MUKS Kosa Konstancin
1:1
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Znicz Pruszków
4:2
SEMP Ursynów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:6
Znicz Pruszków
MOSiR Mińsk Mazowiecki
2:0
MUKS UNIA WARSZAWA
SEMP Ursynów
0:0
Legia Warszawa S.A.
Escola Varsovia
1:0
MUKS Kosa Konstancin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij