zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orlik 14 Radom
3:5
Broń Radom l
Proch Pionki
5:1
Beniaminek Radom
Kraska Jasieniec
4:4
Junior Radom
Młodzik Radom
4:0
Energia Kozienice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
1:4
UKS Orlik 14 Radom
Broń Radom l
0:3
Młodzik Radom
Beniaminek Radom
2:10
Junior Radom
Energia Kozienice
5:2
Kraska Jasieniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Radom
2:0
Energia Kozienice
Kraska Jasieniec
4:3
Broń Radom l
UKS Orlik 14 Radom
7:2
Beniaminek Radom
Młodzik Radom
4:1
Proch Pionki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
4:2
Kraska Jasieniec
Beniaminek Radom
3:2
Energia Kozienice
Broń Radom l
0:3
Junior Radom
UKS Orlik 14 Radom
0:4
Młodzik Radom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
2:3
Broń Radom l
Kraska Jasieniec
3:5
UKS Orlik 14 Radom
Junior Radom
5:0
Proch Pionki
Młodzik Radom
3:0
Beniaminek Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
2:1
Energia Kozienice
UKS Orlik 14 Radom
0:7
Junior Radom
Beniaminek Radom
0:2
Broń Radom l
Młodzik Radom
3:0
Kraska Jasieniec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Radom
3:0
Młodzik Radom
Energia Kozienice
2:1
UKS Orlik 14 Radom
Broń Radom l
6:3
Proch Pionki
Kraska Jasieniec
7:2
Beniaminek Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
1:0
Młodzik Radom
Broń Radom l
2:2
UKS Orlik 14 Radom
Beniaminek Radom
2:4
Proch Pionki
Junior Radom
2:2
Kraska Jasieniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Radom
3:0
Beniaminek Radom
Kraska Jasieniec
3:4
Energia Kozienice
UKS Orlik 14 Radom
3:2
Proch Pionki
Młodzik Radom
4:1
Broń Radom l
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom l
0:0
Kraska Jasieniec
Energia Kozienice
1:5
Junior Radom
Proch Pionki
1:2
Młodzik Radom
Beniaminek Radom
2:3
UKS Orlik 14 Radom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Radom
4:1
Broń Radom l
Energia Kozienice
2:0
Beniaminek Radom
Kraska Jasieniec
4:0
Proch Pionki
Młodzik Radom
1:0
UKS Orlik 14 Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orlik 14 Radom
2:2
Kraska Jasieniec
Broń Radom l
1:2
Energia Kozienice
Proch Pionki
0:4
Junior Radom
Beniaminek Radom
0:2
Młodzik Radom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Radom
5:2
UKS Orlik 14 Radom
Energia Kozienice
1:0
Proch Pionki
Kraska Jasieniec
2:4
Młodzik Radom
Broń Radom l
7:0
Beniaminek Radom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek Radom
5:1
Kraska Jasieniec
UKS Orlik 14 Radom
2:2
Energia Kozienice
Proch Pionki
1:4
Broń Radom l
Młodzik Radom
3:0
Junior Radom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij