zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
0:0
Escola Varsovia
UKS Varsovia Warszawa
1:4
Broń Radom
Legia Warszawa KS
2:1
Polonia Warszawa S.A.
SEMP Ursynów
0:0
Znicz Pruszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
2:0
Polonia Warszawa S.A.
Escola Varsovia
2:0
SEMP Ursynów
Broń Radom
0:2
Legia Warszawa KS
UKS Varsovia Warszawa
3:1
MKS Piaseczno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
5:1
UKS Varsovia Warszawa
Legia Warszawa KS
0:0
Znicz Pruszków
Polonia Warszawa S.A.
0:3
Escola Varsovia
MKS Piaseczno
0:2
Broń Radom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
3:0
Legia Warszawa KS
UKS Varsovia Warszawa
0:2
Polonia Warszawa S.A.
Broń Radom
2:4
Znicz Pruszków
MKS Piaseczno
1:2
SEMP Ursynów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:1
Escola Varsovia
Legia Warszawa KS
8:0
UKS Varsovia Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
2:0
MKS Piaseczno
SEMP Ursynów
0:1
Broń Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:2
Legia Warszawa KS
UKS Varsovia Warszawa
2:4
Znicz Pruszków
Broń Radom
1:2
Escola Varsovia
SEMP Ursynów
4:1
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
3:1
MKS Piaseczno
Polonia Warszawa S.A.
1:3
Broń Radom
Escola Varsovia
3:0
UKS Varsovia Warszawa
Legia Warszawa KS
2:1
SEMP Ursynów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
0:2
Legia Warszawa KS
Escola Varsovia
5:1
MKS Piaseczno
Broń Radom
3:1
UKS Varsovia Warszawa
Znicz Pruszków
1:1
SEMP Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:0
Broń Radom
Polonia Warszawa S.A.
0:3
Znicz Pruszków
MKS Piaseczno
1:1
UKS Varsovia Warszawa
SEMP Ursynów
1:4
Escola Varsovia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:1
MKS Piaseczno
UKS Varsovia Warszawa
0:0
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
2:1
Legia Warszawa KS
Escola Varsovia
0:1
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa S.A.
4:0
UKS Varsovia Warszawa
Znicz Pruszków
5:2
Broń Radom
Legia Warszawa KS
2:0
Escola Varsovia
SEMP Ursynów
1:0
MKS Piaseczno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
0:3
Polonia Warszawa S.A.
Escola Varsovia
2:1
Znicz Pruszków
Broń Radom
0:0
SEMP Ursynów
UKS Varsovia Warszawa
0:4
Legia Warszawa KS
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
3:0
UKS Varsovia Warszawa
Legia Warszawa KS
9:0
MKS Piaseczno
Escola Varsovia
3:0
Broń Radom
Polonia Warszawa S.A.
1:3
SEMP Ursynów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Varsovia Warszawa
0:2
Escola Varsovia
Broń Radom
1:0
Polonia Warszawa S.A.
MKS Piaseczno
0:1
Znicz Pruszków
SEMP Ursynów
0:4
Legia Warszawa KS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości