zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
2:3
SEMP Ursynów
Naprzód Brwinów
0:2
Polonia Warszawa
Broń Radom
0:2
Legia Warszawa KS
MUKS Kosa Konstancin
1:3
Znicz Pruszków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
4:0
MUKS Kosa Konstancin
Agape Białołęka
5:5
Broń Radom
SEMP Ursynów
0:4
Polonia Warszawa
Znicz Pruszków
4:1
Naprzód Brwinów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Brwinów
1:5
Legia Warszawa KS
Broń Radom
3:1
SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin
3:1
Agape Białołęka
Polonia Warszawa
3:3
Znicz Pruszków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
2:1
Polonia Warszawa
Agape Białołęka
2:1
Naprzód Brwinów
Broń Radom
3:2
MUKS Kosa Konstancin
SEMP Ursynów
1:3
Znicz Pruszków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Brwinów
1:3
Broń Radom
Polonia Warszawa
13:1
Agape Białołęka
MUKS Kosa Konstancin
1:1
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
0:6
Legia Warszawa KS
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
2:4
Legia Warszawa KS
Broń Radom
1:1
Polonia Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
0:0
Naprzód Brwinów
Agape Białołęka
2:5
Znicz Pruszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
5:0
Agape Białołęka
Naprzód Brwinów
1:1
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa
5:2
MUKS Kosa Konstancin
Znicz Pruszków
1:2
Broń Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
5:0
Broń Radom
SEMP Ursynów
3:1
Agape Białołęka
Polonia Warszawa
1:0
Naprzód Brwinów
Znicz Pruszków
2:2
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:0
Agape Białołęka
Polonia Warszawa
0:4
SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin
1:2
Legia Warszawa KS
Naprzód Brwinów
0:0
Znicz Pruszków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
1:1
Naprzód Brwinów
Agape Białołęka
2:4
MUKS Kosa Konstancin
SEMP Ursynów
0:0
Broń Radom
Znicz Pruszków
0:1
Polonia Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Brwinów
4:2
Agape Białołęka
Polonia Warszawa
1:3
Legia Warszawa KS
MUKS Kosa Konstancin
2:1
Broń Radom
Znicz Pruszków
2:0
SEMP Ursynów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
0:3
Polonia Warszawa
SEMP Ursynów
1:0
MUKS Kosa Konstancin
Broń Radom
2:4
Naprzód Brwinów
Legia Warszawa KS
5:2
Znicz Pruszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:1
SEMP Ursynów
Naprzód Brwinów
0:3
MUKS Kosa Konstancin
Polonia Warszawa
3:2
Broń Radom
Znicz Pruszków
1:1
Agape Białołęka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Agape Białołęka
1:2
Legia Warszawa KS
SEMP Ursynów
3:3
Naprzód Brwinów
MUKS Kosa Konstancin
1:2
Polonia Warszawa
Broń Radom
5:1
Znicz Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości