zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Królewscy Jedlnia
1:1
Energia II Kozienice
Wisła Solec
3:0
Wisła Chotcza
Hubal Chlewiska
2:2
WKS Zajezierze
Lider Kowala
0:4
WUKS Ruda Wielka
Proch Pionki
9:0
Krępianka Rzeczniów
Zwolenianka Zwoleń
4:2
KS Maków
LZS Zalesice
5:0
Postęp Łaziska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Zajezierze
5:6
Wisła Solec
Krępianka Rzeczniów
1:1
Zwolenianka Zwoleń
Wisła Chotcza
0:0
Królewscy Jedlnia
Postęp Łaziska
3:8
Proch Pionki
WUKS Ruda Wielka
6:1
Energia II Kozienice
Lider Kowala
2:2
LZS Zalesice
KS Maków
3:4
Hubal Chlewiska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
1:1
Wisła Chotcza
Królewscy Jedlnia
7:1
WKS Zajezierze
Wisła Solec
1:1
KS Maków
Hubal Chlewiska
3:2
Krępianka Rzeczniów
Proch Pionki
8:0
Lider Kowala
Zwolenianka Zwoleń
6:1
Postęp Łaziska
LZS Zalesice
1:6
WUKS Ruda Wielka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Zajezierze
1:8
Energia II Kozienice
Krępianka Rzeczniów
5:3
Wisła Solec
Postęp Łaziska
1:4
Hubal Chlewiska
WUKS Ruda Wielka
3:0
Wisła Chotcza
Lider Kowala
2:1
Zwolenianka Zwoleń
KS Maków
0:8
Królewscy Jedlnia
LZS Zalesice
2:8
Proch Pionki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
4:1
KS Maków
Królewscy Jedlnia
3:0
Krępianka Rzeczniów
Wisła Solec
7:1
Postęp Łaziska
Wisła Chotcza
3:0
WKS Zajezierze
Hubal Chlewiska
2:1
Lider Kowala
Proch Pionki
8:1
WUKS Ruda Wielka
Zwolenianka Zwoleń
5:0
LZS Zalesice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Krępianka Rzeczniów
1:1
Energia II Kozienice
Postęp Łaziska
0:5
Królewscy Jedlnia
WUKS Ruda Wielka
3:1
WKS Zajezierze
Lider Kowala
1:3
Wisła Solec
Proch Pionki
2:4
Zwolenianka Zwoleń
KS Maków
3:1
Wisła Chotcza
LZS Zalesice
4:4
Hubal Chlewiska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
12:0
Postęp Łaziska
Królewscy Jedlnia
4:2
Lider Kowala
WKS Zajezierze
0:1
KS Maków
Wisła Solec
2:1
LZS Zalesice
Wisła Chotcza
3:2
Krępianka Rzeczniów
Hubal Chlewiska
1:3
Proch Pionki
Zwolenianka Zwoleń
0:0
WUKS Ruda Wielka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Krępianka Rzeczniów
3:0
WKS Zajezierze
Postęp Łaziska
3:7
Wisła Chotcza
WUKS Ruda Wielka
2:2
KS Maków
Lider Kowala
2:3
Energia II Kozienice
Proch Pionki
0:3
Wisła Solec
Zwolenianka Zwoleń
4:2
Hubal Chlewiska
LZS Zalesice
0:6
Królewscy Jedlnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
7:1
LZS Zalesice
Królewscy Jedlnia
1:2
Proch Pionki
WKS Zajezierze
7:1
Postęp Łaziska
Wisła Solec
0:2
Zwolenianka Zwoleń
Wisła Chotcza
6:2
Lider Kowala
Hubal Chlewiska
0:2
WUKS Ruda Wielka
KS Maków
6:2
Krępianka Rzeczniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubal Chlewiska
2:5
Wisła Solec
Postęp Łaziska
2:3
KS Maków
WUKS Ruda Wielka
1:1
Krępianka Rzeczniów
Lider Kowala
2:4
WKS Zajezierze
Proch Pionki
3:1
Energia II Kozienice
Zwolenianka Zwoleń
3:0
Królewscy Jedlnia
LZS Zalesice
1:1
Wisła Chotcza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
1:2
Zwolenianka Zwoleń
Królewscy Jedlnia
8:0
Hubal Chlewiska
WKS Zajezierze
5:2
LZS Zalesice
Krępianka Rzeczniów
11:2
Postęp Łaziska
Wisła Solec
0:0
WUKS Ruda Wielka
Wisła Chotcza
2:3
Proch Pionki
KS Maków
8:1
Lider Kowala
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Solec
2:3
Królewscy Jedlnia
Hubal Chlewiska
1:1
Energia II Kozienice
WUKS Ruda Wielka
11:1
Postęp Łaziska
Lider Kowala
1:3
Krępianka Rzeczniów
Proch Pionki
7:0
WKS Zajezierze
Zwolenianka Zwoleń
2:2
Wisła Chotcza
LZS Zalesice
3:3
KS Maków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
2:0
Wisła Solec
Królewscy Jedlnia
2:0
WUKS Ruda Wielka
WKS Zajezierze
1:2
Zwolenianka Zwoleń
Krępianka Rzeczniów
2:3
LZS Zalesice
Wisła Chotcza
3:0
Hubal Chlewiska
Postęp Łaziska
1:2
Lider Kowala
KS Maków
0:0
Proch Pionki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
1:2
Królewscy Jedlnia
WKS Zajezierze
1:2
Hubal Chlewiska
Krępianka Rzeczniów
0:2
Proch Pionki
Wisła Chotcza
0:1
Wisła Solec
Postęp Łaziska
0:4
LZS Zalesice
KS Maków
1:5
Zwolenianka Zwoleń
WUKS Ruda Wielka
10:0
Lider Kowala
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
2:0
WUKS Ruda Wielka
Królewscy Jedlnia
7:1
Wisła Chotcza
Wisła Solec
1:1
WKS Zajezierze
Hubal Chlewiska
3:1
KS Maków
Proch Pionki
3:0
Postęp Łaziska
Zwolenianka Zwoleń
3:2
Krępianka Rzeczniów
LZS Zalesice
2:1
Lider Kowala
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Zajezierze
0:6
Królewscy Jedlnia
Krępianka Rzeczniów
3:0
Hubal Chlewiska
Wisła Chotcza
2:2
Energia II Kozienice
Postęp Łaziska
0:11
Zwolenianka Zwoleń
Lider Kowala
1:2
Proch Pionki
KS Maków
2:1
Wisła Solec
WUKS Ruda Wielka
2:0
LZS Zalesice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
0:3*
WKS Zajezierze
Królewscy Jedlnia
1:1
KS Maków
Wisła Solec
3:1
Krępianka Rzeczniów
Hubal Chlewiska
3:2
Postęp Łaziska
Proch Pionki
7:1
LZS Zalesice
Zwolenianka Zwoleń
10:0
Lider Kowala
Wisła Chotcza
0:1
WUKS Ruda Wielka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Zajezierze
0:3
Wisła Chotcza
Krępianka Rzeczniów
0:3
Królewscy Jedlnia
Postęp Łaziska
1:6
Wisła Solec
WUKS Ruda Wielka
2:1
Proch Pionki
Lider Kowala
2:0
Hubal Chlewiska
KS Maków
0:1
Energia II Kozienice
LZS Zalesice
1:1
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
3:0*
Krępianka Rzeczniów
Królewscy Jedlnia
9:0
Postęp Łaziska
Wisła Solec
3:0*
Lider Kowala
Wisła Chotcza
2:0
KS Maków
Hubal Chlewiska
0:2
LZS Zalesice
Zwolenianka Zwoleń
4:1
Proch Pionki
WKS Zajezierze
0:2
WUKS Ruda Wielka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Krępianka Rzeczniów
2:4
Wisła Chotcza
Postęp Łaziska
1:10
Energia II Kozienice
Lider Kowala
1:8
Królewscy Jedlnia
Proch Pionki
4:1
Hubal Chlewiska
KS Maków
3:1
WKS Zajezierze
LZS Zalesice
0:4
Wisła Solec
WUKS Ruda Wielka
1:0
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
5:0
Lider Kowala
Królewscy Jedlnia
10:0
LZS Zalesice
WKS Zajezierze
3:1
Krępianka Rzeczniów
Wisła Solec
1:4
Proch Pionki
Wisła Chotcza
5:3
Postęp Łaziska
Hubal Chlewiska
0:6
Zwolenianka Zwoleń
KS Maków
0:2
WUKS Ruda Wielka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Krępianka Rzeczniów
5:3
KS Maków
Postęp Łaziska
1:1
WKS Zajezierze
Lider Kowala
1:4
Wisła Chotcza
Proch Pionki
1:1
Królewscy Jedlnia
Zwolenianka Zwoleń
3:2
Wisła Solec
LZS Zalesice
0:2
Energia II Kozienice
WUKS Ruda Wielka
7:0
Hubal Chlewiska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
1:2
Proch Pionki
Królewscy Jedlnia
1:3
Zwolenianka Zwoleń
WKS Zajezierze
3:0*
Lider Kowala
Wisła Solec
2:0
Hubal Chlewiska
Wisła Chotcza
2:1
LZS Zalesice
KS Maków
4:0
Postęp Łaziska
Krępianka Rzeczniów
0:3
WUKS Ruda Wielka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubal Chlewiska
1:3
Królewscy Jedlnia
Postęp Łaziska
1:2
Krępianka Rzeczniów
Lider Kowala
0:4
KS Maków
Proch Pionki
4:2
Wisła Chotcza
Zwolenianka Zwoleń
4:1
Energia II Kozienice
LZS Zalesice
3:0*
WKS Zajezierze
WUKS Ruda Wielka
0:0
Wisła Solec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia II Kozienice
6:0
Hubal Chlewiska
Królewscy Jedlnia
3:0*
Wisła Solec
WKS Zajezierze
0:3*
Proch Pionki
Krępianka Rzeczniów
5:1
Lider Kowala
Wisła Chotcza
2:2
Zwolenianka Zwoleń
KS Maków
6:2
LZS Zalesice
Postęp Łaziska
0:7
WUKS Ruda Wielka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Solec
0:4
Energia II Kozienice
Hubal Chlewiska
5:0
Wisła Chotcza
Lider Kowala
4:1
Postęp Łaziska
Proch Pionki
12:0
KS Maków
Zwolenianka Zwoleń
3:0*
WKS Zajezierze
LZS Zalesice
4:6
Krępianka Rzeczniów
WUKS Ruda Wielka
1:3
Królewscy Jedlnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij