zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
2:1
Broń II Radom
Orzeł Wierzbica
5:0
Oronka Orońsko
Proch Pionki
10:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Powała Taczów
1:5
MSPN Radomiak Radom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:6
Powała Taczów
Szydłowianka Szydłowiec
2:1
Proch Pionki
MSPN Radomiak Radom
3:0
Orzeł Wierzbica
Broń II Radom
6:0
Oronka Orońsko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
2:1
Broń II Radom
Powała Taczów
2:2
Szydłowianka Szydłowiec
Orzeł Wierzbica
11:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Oronka Orońsko
0:3
MSPN Radomiak Radom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
9:0
Powała Taczów
Szydłowianka Szydłowiec
2:0
Orzeł Wierzbica
Broń II Radom
0:2
MSPN Radomiak Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:5
Oronka Orońsko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
2:5
Broń II Radom
Oronka Orońsko
0:4
Szydłowianka Szydłowiec
Orzeł Wierzbica
1:1
Proch Pionki
MSPN Radomiak Radom
12:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
2:3
Orzeł Wierzbica
Szydłowianka Szydłowiec
1:3
MSPN Radomiak Radom
Proch Pionki
4:0
Oronka Orońsko
Broń II Radom
7:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:9
Szydłowianka Szydłowiec
Oronka Orońsko
3:2
Powała Taczów
MSPN Radomiak Radom
3:1
Proch Pionki
Orzeł Wierzbica
0:3
Broń II Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
1:3
Orzeł Wierzbica
MSPN Radomiak Radom
6:1
Powała Taczów
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:2
Proch Pionki
Broń II Radom
7:1
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wierzbica
2:3
MSPN Radomiak Radom
Oronka Orońsko
0:5
Broń II Radom
Proch Pionki
1:3
Szydłowianka Szydłowiec
Powała Taczów
10:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:6
Orzeł Wierzbica
Szydłowianka Szydłowiec
2:0
Powała Taczów
MSPN Radomiak Radom
5:1
Oronka Orońsko
Broń II Radom
3:0*
Proch Pionki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
4:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
MSPN Radomiak Radom
2:1
Broń II Radom
Powała Taczów
1:0
Proch Pionki
Orzeł Wierzbica
3:0
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
6:1
Oronka Orońsko
Broń II Radom
2:3
Powała Taczów
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3
MSPN Radomiak Radom
Proch Pionki
0:2
Orzeł Wierzbica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MSPN Radomiak Radom
2:1
Szydłowianka Szydłowiec
Oronka Orońsko
2:5
Proch Pionki
Orzeł Wierzbica
2:3
Powała Taczów
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:7
Broń II Radom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Proch Pionki
1:3
MSPN Radomiak Radom
Broń II Radom
3:1
Orzeł Wierzbica
Powała Taczów
3:0
Oronka Orońsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij