zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:1
Pelikan Łowicz
Energia Kozienice
0:2
Start Otwock
Ursus Warszawa
1:0
Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki
4:1
Oskar Przysucha
Warta Działoszyn
2:2
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Termy Ner Poddębice
0:0
Legia II Warszawa KS
Lechia Tomaszów Mazowiecki
6:1
Pilica Białobrzegi
Błękitni Raciąż
1:3
ŁKS Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
2:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:2
Energia Kozienice
Start Otwock
2:1
Błękitni Raciąż
Legia II Warszawa KS
1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom
2:2
Oskar Przysucha
Warta Sieradz
1:0
Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi
0:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Działoszyn
0:1
Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz
2:2
Termy Ner Poddębice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Tomaszów Mazowiecki
4:0
Start Otwock
Polonia Warszawa
5:0
Warta Działoszyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Pelikan Łowicz
Błękitni Raciąż
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Energia Kozienice
1:2
Legia II Warszawa KS
Oskar Przysucha
3:1
Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa
0:1
Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:0
ŁKS Łódź
Termy Ner Poddębice
1:1
Warta Sieradz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
2:1
Energia Kozienice
Legia II Warszawa KS
0:0
Błękitni Raciąż
ŁKS Łódź
6:2
Oskar Przysucha
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom
1:1
Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa
1:2
Polonia Warszawa
Warta Sieradz
1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Działoszyn
2:0
Termy Ner Poddębice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:1
Legia II Warszawa KS
Energia Kozienice
0:1
Warta Sieradz
Błękitni Raciąż
0:0
Pelikan Łowicz
Termy Ner Poddębice
2:1
Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha
1:2
Start Otwock
Pilica Białobrzegi
1:2
ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:1
Warta Działoszyn
Polonia Warszawa
4:0
Broń Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:3
Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz
2:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa KS
1:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:0
Oskar Przysucha
Broń Radom
1:4
ŁKS Łódź
Warta Sieradz
0:1
Błękitni Raciąż
Ursus Warszawa
0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Działoszyn
1:0
Energia Kozienice
Polonia Warszawa
2:0
Termy Ner Poddębice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:0
Warta Sieradz
ŁKS Łódź
1:0
Start Otwock
Oskar Przysucha
4:4
Legia II Warszawa KS
Błękitni Raciąż
2:1
Warta Działoszyn
Energia Kozienice
1:2
Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:0
Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi
0:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Termy Ner Poddębice
0:1
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Polonia Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:0
ŁKS Łódź
Legia II Warszawa KS
2:1
Pilica Białobrzegi
Broń Radom
3:0
Start Otwock
Pelikan Łowicz
4:0
Oskar Przysucha
Ursus Warszawa
4:0
Błękitni Raciąż
Warta Sieradz
2:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Termy Ner Poddębice
2:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Działoszyn
0:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa
1:1
Energia Kozienice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
3:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błękitni Raciąż
0:2
Polonia Warszawa
Energia Kozienice
4:2
Termy Ner Poddębice
Oskar Przysucha
0:0
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:0
Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Warta Działoszyn
ŁKS Łódź
0:2
Legia II Warszawa KS
Pilica Białobrzegi
3:0
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Broń Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
3:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:0
Energia Kozienice
Ursus Warszawa
2:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Sieradz
2:1
Pilica Białobrzegi
Termy Ner Poddębice
2:3
Błękitni Raciąż
Warta Działoszyn
1:0
Oskar Przysucha
Pelikan Łowicz
1:2
ŁKS Łódź
Legia II Warszawa KS
4:0
Start Otwock
Polonia Warszawa
1:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Raciąż
0:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:0
Polonia Warszawa
Energia Kozienice
2:0
Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:3
Termy Ner Poddębice
Pilica Białobrzegi
2:1
Warta Działoszyn
Oskar Przysucha
4:2
Ursus Warszawa
ŁKS Łódź
0:3
Warta Sieradz
Start Otwock
2:3
Pelikan Łowicz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:3
Legia II Warszawa KS
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
4:0
Oskar Przysucha
Energia Kozienice
1:1
Błękitni Raciąż
Broń Radom
0:2
Legia II Warszawa KS
Pelikan Łowicz
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:3
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa
2:1
Pilica Białobrzegi
Warta Sieradz
5:1
Start Otwock
Warta Działoszyn
1:1
ŁKS Łódź
Termy Ner Poddębice
0:4
Sokół Aleksandrów Łódzki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
3:0
Warta Działoszyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki
4:3
Energia Kozienice
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa KS
1:0
Pelikan Łowicz
ŁKS Łódź
1:0
Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi
1:0
Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
Warta Sieradz
Błękitni Raciąż
2:5
Broń Radom
Oskar Przysucha
4:0
Termy Ner Poddębice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:1
ŁKS Łódź
Błękitni Raciąż
0:4
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Energia Kozienice
0:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom
2:5
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:2
Oskar Przysucha
Ursus Warszawa
1:1
Start Otwock
Warta Sieradz
3:4
Legia II Warszawa KS
Warta Działoszyn
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Termy Ner Poddębice
1:0
Pilica Białobrzegi
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:2
Polonia Warszawa
Oskar Przysucha
1:1
Energia Kozienice
Pelikan Łowicz
2:0
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki
4:1
Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki
2:0
Błękitni Raciąż
Legia II Warszawa KS
3:0
Warta Działoszyn
Pilica Białobrzegi
1:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
Ursus Warszawa
ŁKS Łódź
4:2
Termy Ner Poddębice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
4:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Błękitni Raciąż
5:1
Oskar Przysucha
Energia Kozienice
2:1
Pilica Białobrzegi
Broń Radom
1:1
Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
ŁKS Łódź
Ursus Warszawa
3:0
Legia II Warszawa KS
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
Warta Działoszyn
1:1
Pelikan Łowicz
Termy Ner Poddębice
1:2
Start Otwock
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Oskar Przysucha
1:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz
1:2
Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:0
Broń Radom
Warta Sieradz
2:1
Warta Działoszyn
Legia II Warszawa KS
1:0
Polonia Warszawa
ŁKS Łódź
1:0
Energia Kozienice
Pilica Białobrzegi
2:4
Błękitni Raciąż
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:0
Termy Ner Poddębice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:3
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
0:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
1:0
Polonia Warszawa
Warta Sieradz
0:1
Ursus Warszawa
ŁKS Łódź
0:0
Błękitni Raciąż
Pilica Białobrzegi
0:4
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom
2:2
Warta Działoszyn
Legia II Warszawa KS
3:0
Termy Ner Poddębice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Oskar Przysucha
0:2
Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:0
ŁKS Łódź
Błękitni Raciąż
1:0
Start Otwock
Energia Kozienice
3:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Legia II Warszawa KS
Polonia Warszawa
4:0
Warta Sieradz
Ursus Warszawa
6:1
Warta Działoszyn
Termy Ner Poddębice
0:0
Pelikan Łowicz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:2
Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz
1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Działoszyn
0:4
Polonia Warszawa
Legia II Warszawa KS
1:1
Energia Kozienice
ŁKS Łódź
3:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pilica Białobrzegi
4:0
Oskar Przysucha
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:3
Błękitni Raciąż
Warta Sieradz
2:0
Termy Ner Poddębice
Start Otwock
0:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:0
Ursus Warszawa
Błękitni Raciąż
0:0
Legia II Warszawa KS
Energia Kozienice
1:1
Pelikan Łowicz
Oskar Przysucha
3:1
ŁKS Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:0
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Mazowiecki
3:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
5:0
Start Otwock
Pilica Białobrzegi
4:2
Broń Radom
Termy Ner Poddębice
0:1
Warta Działoszyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
2:2
Polonia Warszawa
Start Otwock
0:2
Oskar Przysucha
Pelikan Łowicz
3:1
Błękitni Raciąż
Warta Sieradz
3:1
Energia Kozienice
Warta Działoszyn
0:6
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa KS
0:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łódź
6:2
Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
3:0
Termy Ner Poddębice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Raciąż
0:0
Warta Sieradz
Energia Kozienice
1:2
Warta Działoszyn
Oskar Przysucha
1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:1
Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
Legia II Warszawa KS
ŁKS Łódź
8:0
Broń Radom
Pilica Białobrzegi
4:0
Start Otwock
Termy Ner Poddębice
0:1
Polonia Warszawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:3
ŁKS Łódź
Polonia Warszawa
2:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz
0:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
0:0
Energia Kozienice
Warta Sieradz
2:4
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Działoszyn
2:5
Błękitni Raciąż
Legia II Warszawa KS
4:0
Oskar Przysucha
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Pilica Białobrzegi
Broń Radom
3:0
Termy Ner Poddębice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
2:2
Broń Radom
Błękitni Raciąż
0:0
Ursus Warszawa
Energia Kozienice
1:2
Polonia Warszawa
Oskar Przysucha
0:2
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki
7:0
Warta Działoszyn
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:0
Warta Sieradz
ŁKS Łódź
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi
1:2
Legia II Warszawa KS
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0:0
Termy Ner Poddębice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:1
Błękitni Raciąż
Broń Radom
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz
1:1
Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa
2:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz
3:1
Oskar Przysucha
Warta Działoszyn
1:3
Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa KS
0:2
ŁKS Łódź
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Start Otwock
Termy Ner Poddębice
2:3
Energia Kozienice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:2
Legia II Warszawa KS
Energia Kozienice
1:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Oskar Przysucha
0:1
Warta Działoszyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:1
Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Ursus Warszawa
ŁKS Łódź
1:1
Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi
0:2
Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:1
Broń Radom
Błękitni Raciąż
2:1
Termy Ner Poddębice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom
4:3
Energia Kozienice
Pelikan Łowicz
8:0
Start Otwock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:2
Błękitni Raciąż
Ursus Warszawa
2:2
Oskar Przysucha
Warta Sieradz
0:2
ŁKS Łódź
Warta Działoszyn
0:5
Pilica Białobrzegi
Legia II Warszawa KS
5:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Termy Ner Poddębice
2:6
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
1:0
Warta Sieradz
Błękitni Raciąż
3:0
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
1:2
Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa KS
4:1
Broń Radom
ŁKS Łódź
9:1
Warta Działoszyn
Pilica Białobrzegi
0:1
Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:3
Termy Ner Poddębice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:0
Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice
0:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom
1:1
Błękitni Raciąż
Pelikan Łowicz
2:0
Legia II Warszawa KS
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
1:0
ŁKS Łódź
Warta Sieradz
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Działoszyn
2:0
Start Otwock
Termy Ner Poddębice
1:4
Oskar Przysucha
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Otwock
0:6
Ursus Warszawa
Oskar Przysucha
1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz
3:2
Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki
4:3
Błękitni Raciąż
Sokół Aleksandrów Łódzki
5:0
Energia Kozienice
Legia II Warszawa KS
5:2
Warta Sieradz
ŁKS Łódź
2:1
Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:1
Warta Działoszyn
Pilica Białobrzegi
3:1
Termy Ner Poddębice
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
5:1
Start Otwock
Błękitni Raciąż
4:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Energia Kozienice
2:1
Oskar Przysucha
Broń Radom
4:4
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Sieradz
0:2
Pelikan Łowicz
Warta Działoszyn
2:3
Legia II Warszawa KS
Termy Ner Poddębice
0:2
ŁKS Łódź
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Oskar Przysucha
0:5
Błękitni Raciąż
Pelikan Łowicz
2:0
Warta Działoszyn
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz
3:2
Broń Radom
Legia II Warszawa KS
1:4
Ursus Warszawa
ŁKS Łódź
1:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi
1:1
Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Polonia Warszawa
Start Otwock
0:0
Termy Ner Poddębice
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:3
Legia II Warszawa KS
Błękitni Raciąż
4:1
Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice
1:2
ŁKS Łódź
Broń Radom
0:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:0
Start Otwock
Ursus Warszawa
2:0
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki
5:0
Oskar Przysucha
Warta Działoszyn
3:1
Warta Sieradz
Termy Ner Poddębice
3:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości