Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
RR1910
2:0
SP Radomiak Radom
Broń Radom
0:2
AS RADOMIAK
Zwolenianka Zwoleń
2:3
UKS Lipie
Młodzik Radom
6:1
Chojniak Wieniawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
1:2
Broń Radom
UKS Lipie
3:5
Chojniak Wieniawa
AS RADOMIAK
0:2
RR1910
SP Radomiak Radom
1:1
Młodzik Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
RR1910
8:0
Zwolenianka Zwoleń
Broń Radom
3:0
UKS Lipie
Chojniak Wieniawa
2:2
SP Radomiak Radom
Młodzik Radom
0:0
AS RADOMIAK
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lipie
3:1
SP Radomiak Radom
Broń Radom
0:1
RR1910
AS RADOMIAK
2:1
Chojniak Wieniawa
Zwolenianka Zwoleń
0:5
Młodzik Radom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
RR1910
3:1
UKS Lipie
SP Radomiak Radom
1:5
AS RADOMIAK
Chojniak Wieniawa
6:2
Zwolenianka Zwoleń
Młodzik Radom
1:1
Broń Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lipie
3:2
AS RADOMIAK
RR1910
4:0
Młodzik Radom
Broń Radom
2:1
Chojniak Wieniawa
Zwolenianka Zwoleń
0:3
SP Radomiak Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Radomiak Radom
0:0
Broń Radom
Chojniak Wieniawa
1:4
RR1910
AS RADOMIAK
2:0
Zwolenianka Zwoleń
Młodzik Radom
8:2
UKS Lipie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lipie
8:1
Zwolenianka Zwoleń
SP Radomiak Radom
0:5
RR1910
Chojniak Wieniawa
1:6
Młodzik Radom
AS RADOMIAK
1:2
Broń Radom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
RR1910
1:1
AS RADOMIAK
Broń Radom
5:0
Zwolenianka Zwoleń
Chojniak Wieniawa
6:4
UKS Lipie
Młodzik Radom
1:0
SP Radomiak Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lipie
0:4
Broń Radom
SP Radomiak Radom
0:4
Chojniak Wieniawa
AS RADOMIAK
2:2
Młodzik Radom
Zwolenianka Zwoleń
0:12
RR1910
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
RR1910
1:0
Broń Radom
SP Radomiak Radom
1:1
UKS Lipie
Chojniak Wieniawa
3:0
AS RADOMIAK
Młodzik Radom
3:0*
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lipie
0:9
RR1910
Broń Radom
5:0
Młodzik Radom
AS RADOMIAK
0:0
SP Radomiak Radom
Zwolenianka Zwoleń
0:9
Chojniak Wieniawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Radomiak Radom
7:0
Zwolenianka Zwoleń
Chojniak Wieniawa
0:2
Broń Radom
AS RADOMIAK
4:1
UKS Lipie
Młodzik Radom
1:0
RR1910
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Lipie
1:4
Młodzik Radom
RR1910
8:0
Chojniak Wieniawa
Broń Radom
3:1
SP Radomiak Radom
Zwolenianka Zwoleń
2:7
AS RADOMIAK
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości