zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:1
Polonia Warszawa
SEMP Ursynów
1:3
Escola Varsovia
MUKS Kosa Konstancin
3:2
Broń Radom
Legia Warszawa KS
5:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
1:5
Legia Warszawa KS
Escola Varsovia
0:1
Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
MUKS Kosa Konstancin
Broń Radom
4:2
Znicz Pruszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kosa Konstancin
3:0
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa
0:0
Broń Radom
Legia Warszawa KS
1:0
Escola Varsovia
Znicz Pruszków
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
2:1
MUKS Kosa Konstancin
SEMP Ursynów
1:1
Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:1
Polonia Warszawa
Escola Varsovia
0:0
Broń Radom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
3:0
SEMP Ursynów
Broń Radom
5:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MUKS Kosa Konstancin
1:2
Escola Varsovia
Znicz Pruszków
0:1
Legia Warszawa KS
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
1:0
Polonia Warszawa
SEMP Ursynów
2:3
Broń Radom
MUKS Kosa Konstancin
0:1
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:3
Legia Warszawa KS
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:4
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa
2:2
MUKS Kosa Konstancin
Znicz Pruszków
5:1
Escola Varsovia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
0:2
Znicz Pruszków
Broń Radom
2:1
MUKS Kosa Konstancin
Escola Varsovia
2:1
SEMP Ursynów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:4
Legia Warszawa KS
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
7:1
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
1:4
Broń Radom
MUKS Kosa Konstancin
3:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa
1:0
Escola Varsovia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:4
Znicz Pruszków
SEMP Ursynów
1:0
MUKS Kosa Konstancin
Broń Radom
3:2
Polonia Warszawa
Escola Varsovia
1:3
Legia Warszawa KS
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom
4:1
Escola Varsovia
Znicz Pruszków
3:3
SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin
0:2
Legia Warszawa KS
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:0
Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:4
Broń Radom
SEMP Ursynów
4:0
Polonia Warszawa
Escola Varsovia
2:0
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:5
Escola Varsovia
Polonia Warszawa
2:6
Legia Warszawa KS
Broń Radom
1:2
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
3:2
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
2:3
Znicz Pruszków
Legia Warszawa KS
7:0
Broń Radom
MUKS Kosa Konstancin
2:2
Polonia Warszawa
SEMP Ursynów
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij