zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
1:3
Cech Piekarzy Radom
GKS Stromiec
1:0
GKS Chynów
Młodzik Radom
4:1
Tęcza Augustów
KS Lesznowola
2:0
Zorza Klwów
Iskra Zbrosza Duża
1:2
GKS Belsk Duży
KS II Warka
1:1
Legion II Głowaczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
1:1
GKS Belsk Duży
Cech Piekarzy Radom
4:0
Tęcza Augustów
GPSZ Głuchów
- : -
KS II Warka
KS Lesznowola
0:4
Iskra Zbrosza Duża
GKS Chynów
1:0
Zorza Klwów
Blask Odrzywół
1:5
GKS Stromiec
Legion II Głowaczów
2:6
Młodzik Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Warka
1:3
GKS Belsk Duży
Iskra Zbrosza Duża
2:2
GKS Chynów
KS Magnuszew
2:2
KS Lesznowola
GKS Stromiec
1:0
Cech Piekarzy Radom
Tęcza Augustów
2:0
Legion II Głowaczów
Zorza Klwów
2:0
Blask Odrzywół
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cech Piekarzy Radom
4:2
Legion II Głowaczów
KS Lesznowola
3:0
KS II Warka
Młodzik Radom
1:1
GKS Belsk Duży
Zorza Klwów
1:1
GKS Stromiec
GKS Chynów
0:2
KS Magnuszew
Blask Odrzywół
3:5
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
6:3
Blask Odrzywół
KS II Warka
0:2
GKS Chynów
Zorza Klwów
2:3
Cech Piekarzy Radom
Iskra Zbrosza Duża
1:0
GKS Stromiec
Tęcza Augustów
1:5
GKS Belsk Duży
Młodzik Radom
6:0
KS Lesznowola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Chynów
1:3
Młodzik Radom
GKS Stromiec
1:5
KS Magnuszew
KS Lesznowola
0:2
Tęcza Augustów
GKS Belsk Duży
4:1
Legion II Głowaczów
Zorza Klwów
1:5
Iskra Zbrosza Duża
Blask Odrzywół
3:1
KS II Warka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Warka
4:0
GKS Stromiec
Legion II Głowaczów
6:0
KS Lesznowola
Iskra Zbrosza Duża
9:0
Cech Piekarzy Radom
Tęcza Augustów
6:4
GKS Chynów
KS Magnuszew
4:3
Zorza Klwów
Młodzik Radom
6:2
Blask Odrzywół
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cech Piekarzy Radom
3:5
GKS Belsk Duży
GKS Chynów
3:1
Legion II Głowaczów
Iskra Zbrosza Duża
4:1
KS Magnuszew
Zorza Klwów
0:3*
KS II Warka
Blask Odrzywół
2:3
Tęcza Augustów
GKS Stromiec
0:3
Młodzik Radom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
3:0*
Zorza Klwów
GPSZ Głuchów
- : -
GKS Chynów
GKS Belsk Duży
4:1
KS Lesznowola
KS II Warka
1:0
Iskra Zbrosza Duża
KS Magnuszew
0:1
Cech Piekarzy Radom
Tęcza Augustów
0:1
GKS Stromiec
Legion II Głowaczów
2:3
Blask Odrzywół
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Klwów
3:5
Tęcza Augustów
GKS Stromiec
2:2
Legion II Głowaczów
GKS Chynów
0:4
GKS Belsk Duży
Iskra Zbrosza Duża
0:1
Młodzik Radom
KS Magnuszew
8:0
KS II Warka
Cech Piekarzy Radom
3:1
KS Lesznowola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Belsk Duży
4:0
Blask Odrzywół
Młodzik Radom
6:0
KS Magnuszew
KS II Warka
1:1
Cech Piekarzy Radom
KS Lesznowola
4:1
GKS Chynów
Tęcza Augustów
2:2
Iskra Zbrosza Duża
Legion II Głowaczów
0:0
Zorza Klwów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zbrosza Duża
1:0
Legion II Głowaczów
KS Magnuszew
2:1
Tęcza Augustów
GKS Stromiec
0:5
GKS Belsk Duży
KS II Warka
0:3
Młodzik Radom
Blask Odrzywół
2:2
KS Lesznowola
Cech Piekarzy Radom
4:1
GKS Chynów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion II Głowaczów
2:0
KS Magnuszew
GKS Belsk Duży
1:2
Zorza Klwów
Tęcza Augustów
0:3*
KS II Warka
GKS Chynów
2:0
Blask Odrzywół
Młodzik Radom
11:2
Cech Piekarzy Radom
KS Lesznowola
2:3
GKS Stromiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Magnuszew
Pauza
Cech Piekarzy Radom
6:6
Blask Odrzywół
GKS Chynów
0:3*
GKS Stromiec
Zorza Klwów
1:2
KS Lesznowola
Legion II Głowaczów
3:0*
KS II Warka
Tęcza Augustów
0:5
Młodzik Radom
GKS Belsk Duży
1:0
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Belsk Duży
4:1
KS Magnuszew
GKS Stromiec
1:3
Blask Odrzywół
Młodzik Radom
4:3
Legion II Głowaczów
Iskra Zbrosza Duża
5:0
KS Lesznowola
Tęcza Augustów
4:2
Cech Piekarzy Radom
Zorza Klwów
3:0*
GKS Chynów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
Pauza
Cech Piekarzy Radom
1:1
GKS Stromiec
Legion II Głowaczów
1:0
Tęcza Augustów
KS Lesznowola
1:5
KS Magnuszew
GKS Belsk Duży
3:0*
KS II Warka
GKS Chynów
0:3*
Iskra Zbrosza Duża
Blask Odrzywół
5:2
Zorza Klwów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Augustów
Pauza
Iskra Zbrosza Duża
3:2
Blask Odrzywół
KS Magnuszew
3:0*
GKS Chynów
GKS Stromiec
6:1
Zorza Klwów
Legion II Głowaczów
1:1
Cech Piekarzy Radom
KS II Warka
0:3*
KS Lesznowola
GKS Belsk Duży
2:3
Młodzik Radom
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion II Głowaczów
Pauza
GKS Chynów
3:3*
KS II Warka
GKS Belsk Duży
4:0
Tęcza Augustów
Cech Piekarzy Radom
3:2
Zorza Klwów
KS Lesznowola
3:5
Młodzik Radom
Blask Odrzywół
6:0
KS Magnuszew
GKS Stromiec
2:1
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Cech Piekarzy Radom
Pauza
Młodzik Radom
3:0*
GKS Chynów
KS II Warka
0:3*
Blask Odrzywół
Iskra Zbrosza Duża
6:2
Zorza Klwów
KS Magnuszew
6:0
GKS Stromiec
Legion II Głowaczów
1:2
GKS Belsk Duży
Tęcza Augustów
2:2
KS Lesznowola
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Belsk Duży
Pauza
KS Lesznowola
2:1
Legion II Głowaczów
GKS Chynów
0:3*
Tęcza Augustów
Zorza Klwów
1:8
KS Magnuszew
Blask Odrzywół
3:1
Młodzik Radom
GKS Stromiec
3:0*
KS II Warka
Cech Piekarzy Radom
2:3
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
Pauza
GKS Belsk Duży
4:0
Cech Piekarzy Radom
Tęcza Augustów
1:3
Blask Odrzywół
KS Magnuszew
5:3
Iskra Zbrosza Duża
Młodzik Radom
12:0
GKS Stromiec
Legion II Głowaczów
3:0*
GKS Chynów
KS II Warka
0:3*
Zorza Klwów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Chynów
Pauza
Cech Piekarzy Radom
0:4
KS Magnuszew
Iskra Zbrosza Duża
3:0*
KS II Warka
GKS Stromiec
1:1
Tęcza Augustów
KS Lesznowola
0:3
GKS Belsk Duży
Zorza Klwów
0:14
Młodzik Radom
Blask Odrzywół
5:0
Legion II Głowaczów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
Pauza
GKS Belsk Duży
3:0*
GKS Chynów
KS II Warka
0:3*
KS Magnuszew
Legion II Głowaczów
3:1
GKS Stromiec
KS Lesznowola
1:0
Cech Piekarzy Radom
Tęcza Augustów
3:0*
Zorza Klwów
Młodzik Radom
4:0
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stromiec
Pauza
Blask Odrzywół
2:3
GKS Belsk Duży
GKS Chynów
0:3*
KS Lesznowola
Cech Piekarzy Radom
3:0*
KS II Warka
KS Magnuszew
3:1
Młodzik Radom
Zorza Klwów
1:8
Legion II Głowaczów
Iskra Zbrosza Duża
1:3
Tęcza Augustów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Klwów
Pauza
Tęcza Augustów
2:2
KS Magnuszew
Legion II Głowaczów
0:1
Iskra Zbrosza Duża
GKS Chynów
0:3*
Cech Piekarzy Radom
Młodzik Radom
3:0*
KS II Warka
KS Lesznowola
3:4
Blask Odrzywół
GKS Belsk Duży
5:2
GKS Stromiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zbrosza Duża
Pauza
Zorza Klwów
0:8
GKS Belsk Duży
KS Magnuszew
0:0
Legion II Głowaczów
Cech Piekarzy Radom
0:3*
Młodzik Radom
Blask Odrzywół
3:0*
GKS Chynów
GKS Stromiec
5:2
KS Lesznowola
KS II Warka
0:3*
Tęcza Augustów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij