zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
1:2
Orlik Radom
RR1910
0:0
Mazowsze Grójec
Szydłowianka Szydłowiec
4:1
Energia Kozienice
KS Warka
0:0
Broń Radom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:1
Orlik Radom
Energia Kozienice
0:0
RR1910
KS Warka
3:1
Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec
0:1
Powała Taczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
2:1
Energia Kozienice
Szydłowianka Szydłowiec
2:1
Broń Radom
Orlik Radom
0:2
Mazowsze Grójec
RR1910
1:0
KS Warka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
5:0
Orlik Radom
Szydłowianka Szydłowiec
1:4
RR1910
KS Warka
1:3
Powała Taczów
Broń Radom
0:0
Mazowsze Grójec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
2:0
Energia Kozienice
Powała Taczów
2:3
Szydłowianka Szydłowiec
Orlik Radom
1:0
KS Warka
RR1910
0:3
Broń Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
6:1
Orlik Radom
RR1910
3:0
Powała Taczów
KS Warka
0:4
Mazowsze Grójec
Broń Radom
1:0
Energia Kozienice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
1:1
KS Warka
Powała Taczów
0:4
Broń Radom
Mazowsze Grójec
1:1
Szydłowianka Szydłowiec
Orlik Radom
1:4
RR1910
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Radom
2:2
Powała Taczów
Energia Kozienice
2:0
Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec
2:0
RR1910
Broń Radom
6:0
KS Warka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
0:0
KS Warka
Orlik Radom
0:10
Broń Radom
Powała Taczów
0:5
Mazowsze Grójec
RR1910
2:0
Energia Kozienice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
4:0
Orlik Radom
Energia Kozienice
1:3
Powała Taczów
Broń Radom
2:1
Szydłowianka Szydłowiec
KS Warka
0:3
RR1910
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
1:4
Broń Radom
Powała Taczów
2:0
KS Warka
Orlik Radom
2:2
Energia Kozienice
RR1910
0:0
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
0:0
Mazowsze Grójec
KS Warka
0:3
Orlik Radom
Szydłowianka Szydłowiec
2:2
Powała Taczów
Broń Radom
4:0
RR1910
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
0:4
Broń Radom
Mazowsze Grójec
2:0
KS Warka
Powała Taczów
1:1
RR1910
Orlik Radom
0:0
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Warka
3:0
Energia Kozienice
Broń Radom
2:0
Powała Taczów
Szydłowianka Szydłowiec
0:1
Mazowsze Grójec
RR1910
2:1
Orlik Radom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości