zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:3
Znicz Pruszków
SEMP Ursynów
1:3
Legia Warszawa KS
Młodzik Radom
0:4
Escola Varsovia
Wisła Płock
2:3
Polonia Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
4:3
Broń Radom
Młodzik Radom
0:5
SEMP Ursynów
Legia Warszawa KS
12:1
Wisła Płock
Escola Varsovia
4:2
Znicz Pruszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:2
Polonia Warszawa
Broń Radom
1:7
Legia Warszawa KS
Wisła Płock
7:2
Młodzik Radom
SEMP Ursynów
3:2
Escola Varsovia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:2
Broń Radom
Wisła Płock
2:3
SEMP Ursynów
Legia Warszawa KS
6:0
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
3:1
Polonia Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
8:0
Młodzik Radom
Wisła Płock
1:4
Escola Varsovia
Broń Radom
0:1
SEMP Ursynów
Polonia Warszawa
1:1
Legia Warszawa KS
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
2:4
Broń Radom
Młodzik Radom
1:5
Polonia Warszawa
SEMP Ursynów
1:1
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
3:3
Legia Warszawa KS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
9:0
Młodzik Radom
Polonia Warszawa
3:0
SEMP Ursynów
Broń Radom
1:2
Escola Varsovia
Znicz Pruszków
7:0
Wisła Płock
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
1:1
Młodzik Radom
Polonia Warszawa
2:2
Wisła Płock
Legia Warszawa KS
3:1
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
3:0
Broń Radom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
0:7
Legia Warszawa KS
Broń Radom
1:1
Polonia Warszawa
Znicz Pruszków
1:4
Escola Varsovia
SEMP Ursynów
10:0
Młodzik Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
4:1
SEMP Ursynów
Młodzik Radom
1:2
Wisła Płock
Legia Warszawa KS
4:1
Broń Radom
Polonia Warszawa
1:1
Znicz Pruszków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
10:0
Młodzik Radom
Polonia Warszawa
3:4
Escola Varsovia
SEMP Ursynów
2:1
Wisła Płock
Znicz Pruszków
0:6
Legia Warszawa KS
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:11
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
4:1
Wisła Płock
SEMP Ursynów
2:4
Broń Radom
Legia Warszawa KS
1:0
Polonia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:0
Escola Varsovia
Polonia Warszawa
3:0*
Młodzik Radom
Broń Radom
2:0
Wisła Płock
Znicz Pruszków
4:1
SEMP Ursynów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
0:11
Legia Warszawa KS
SEMP Ursynów
2:0
Polonia Warszawa
Wisła Płock
3:8
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
1:0
Broń Radom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości