zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
3:0
Star Starachowice
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:4
Mazowsze Grójec
Broń Radom
0:0
Juventa Starachowice
Polonia Warszawa
4:1
Celsium Skarżysko
Delta Warszawa
3:2
Zwar Warszawa
Stal Stalowa Wola
2:1
Znicz Kłobuck
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Star Starachowice
0:1
Mazowsze Grójec
Broń Radom
1:2
Celsium Skarżysko
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:0
Zwar Warszawa
Broń Radom
0:2
Juventa Starachowice
Polonia Warszawa
2:1
Znicz Kłobuck
Delta Warszawa
2:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventa Starachowice
0:3
Celsium Skarżysko
Star Starachowice
1:7
Zwar Warszawa
Broń Radom
3:1
Mazowsze Grójec
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:4
Stal Stalowa Wola
Broń Radom
3:4
Znicz Kłobuck
Polonia Warszawa
0:3
Delta Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:0
Celsium Skarżysko
Mazowsze Grójec
4:1
Zwar Warszawa
Juventa Starachowice
2:1
Znicz Kłobuck
Star Starachowice
0:3
Stal Stalowa Wola
Broń Radom
1:3
Delta Warszawa
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
Polonia Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:1
Zwar Warszawa
Celsium Skarżysko
2:0
Znicz Kłobuck
Juventa Starachowice
0:6
Delta Warszawa
Star Starachowice
0:3
Polonia Warszawa
Broń Radom
0:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Mazowsze Grójec
2:3
Stal Stalowa Wola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:0
Star Starachowice
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
4:1
Juventa Starachowice
Mazowsze Grójec
2:1
Polonia Warszawa
Zwar Warszawa
2:4
Stal Stalowa Wola
Broń Radom
1:1
Znicz Kłobuck
Celsium Skarżysko
0:2
Delta Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:2
Stal Stalowa Wola
Znicz Kłobuck
1:3
Delta Warszawa
Zwar Warszawa
1:2
Polonia Warszawa
Mazowsze Grójec
4:1
Broń Radom
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Celsium Skarżysko
Juventa Starachowice
1:2
Star Starachowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:4
Delta Warszawa
Polonia Warszawa
4:3
Stal Stalowa Wola
Znicz Kłobuck
1:4
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Broń Radom
0:1
Zwar Warszawa
Celsium Skarżysko
2:1
Star Starachowice
Mazowsze Grójec
2:0
Juventa Starachowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
2:4
Polonia Warszawa
Delta Warszawa
1:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Broń Radom
1:6
Stal Stalowa Wola
Znicz Kłobuck
2:1
Star Starachowice
Zwar Warszawa
2:4
Juventa Starachowice
Celsium Skarżysko
1:1
Mazowsze Grójec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:4
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Delta Warszawa
5:1
Star Starachowice
Broń Radom
0:1
Polonia Warszawa
Stal Stalowa Wola
2:3
Juventa Starachowice
Znicz Kłobuck
0:3
Mazowsze Grójec
Zwar Warszawa
0:2
Celsium Skarżysko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
7:3
Broń Radom
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
Star Starachowice
Polonia Warszawa
1:2
Juventa Starachowice
Delta Warszawa
4:0
Mazowsze Grójec
Stal Stalowa Wola
4:1
Celsium Skarżysko
Znicz Kłobuck
1:2
Zwar Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości