zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
1:1
MKS Polonia Warszawa
MOSiR Mińsk Maz.
0:0
Znicz Pruszków
MUKS Kosa Konstancin
0:1
Legia Warszawa S.A.
SEMP Ursynów
2:3
Escola Varsovia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
5:0
MOSiR Mińsk Maz.
Escola Varsovia
0:1
Znicz Pruszków
SEMP Ursynów
4:2
Broń Radom
MKS Polonia Warszawa
1:1
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:1
Legia Warszawa S.A.
Broń Radom
2:0
Escola Varsovia
MOSiR Mińsk Maz.
0:2
MKS Polonia Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
1:6
SEMP Ursynów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
1:1
Legia Warszawa S.A.
MKS Polonia Warszawa
2:0
Znicz Pruszków
SEMP Ursynów
7:2
MOSiR Mińsk Maz.
Broń Radom
4:1
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
2:0
MKS Polonia Warszawa
MOSiR Mińsk Maz.
1:2
Broń Radom
Znicz Pruszków
0:2
SEMP Ursynów
MUKS Kosa Konstancin
2:2
Escola Varsovia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
4:4
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
2:1
MKS Polonia Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
3:2
MOSiR Mińsk Maz.
SEMP Ursynów
1:0
Legia Warszawa S.A.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
4:0
Broń Radom
Znicz Pruszków
4:0
MUKS Kosa Konstancin
MOSiR Mińsk Maz.
0:1
Escola Varsovia
MKS Polonia Warszawa
1:2
SEMP Ursynów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
5:0
MUKS Kosa Konstancin
Znicz Pruszków
2:0
MOSiR Mińsk Maz.
MKS Polonia Warszawa
1:0
Broń Radom
Escola Varsovia
3:0
SEMP Ursynów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:0
Escola Varsovia
MUKS Kosa Konstancin
0:3
MKS Polonia Warszawa
MOSiR Mińsk Maz.
0:4
Legia Warszawa S.A.
Broń Radom
0:1
SEMP Ursynów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa S.A.
2:1
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
3:1
Broń Radom
MKS Polonia Warszawa
5:1
MOSiR Mińsk Maz.
SEMP Ursynów
1:1
MUKS Kosa Konstancin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Mińsk Maz.
2:3
SEMP Ursynów
Legia Warszawa S.A.
1:0
Escola Varsovia
Znicz Pruszków
0:2
MKS Polonia Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
2:1
Broń Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
4:1
MOSiR Mińsk Maz.
MKS Polonia Warszawa
2:2
Legia Warszawa S.A.
Escola Varsovia
1:1
MUKS Kosa Konstancin
SEMP Ursynów
1:0
Znicz Pruszków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
3:2
Broń Radom
MKS Polonia Warszawa
1:2
Escola Varsovia
MOSiR Mińsk Maz.
0:3
MUKS Kosa Konstancin
Legia Warszawa S.A.
3:1
SEMP Ursynów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:3
Legia Warszawa S.A.
Escola Varsovia
2:1
MOSiR Mińsk Maz.
SEMP Ursynów
5:1
MKS Polonia Warszawa
MUKS Kosa Konstancin
3:6
Znicz Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij