zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
5:0
Agrykola Warszawa
Broń Radom
0:0
Escola Varsovia
SEMP Ursynów
2:0
Naprzód Brwinów
Znicz Pruszków
0:3
Legia Warszawa KS
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
1:2
Legia Warszawa KS
Naprzód Brwinów
1:3
Agrykola Warszawa
SEMP Ursynów
1:1
Broń Radom
Escola Varsovia
4:2
Znicz Pruszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
5:0
Agrykola Warszawa
Broń Radom
1:1
Naprzód Brwinów
Polonia Warszawa
1:1
Escola Varsovia
Znicz Pruszków
1:0
SEMP Ursynów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Brwinów
1:2
Legia Warszawa KS
SEMP Ursynów
2:3
Polonia Warszawa
Broń Radom
3:0
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
4:0
Agrykola Warszawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
2:1
SEMP Ursynów
Broń Radom
2:1
Polonia Warszawa
Znicz Pruszków
4:1
Naprzód Brwinów
Legia Warszawa KS
3:1
Escola Varsovia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
3:2
Znicz Pruszków
Naprzód Brwinów
2:0
Escola Varsovia
Broń Radom
2:1
Agrykola Warszawa
SEMP Ursynów
2:2
Legia Warszawa KS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
8:3
SEMP Ursynów
Agrykola Warszawa
1:3
Znicz Pruszków
Polonia Warszawa
1:0
Naprzód Brwinów
Legia Warszawa KS
4:1
Broń Radom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Brwinów
6:2
SEMP Ursynów
Agrykola Warszawa
0:4
Polonia Warszawa
Legia Warszawa KS
3:1
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
3:0
Broń Radom
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
1:1
Naprzód Brwinów
Broń Radom
0:1
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
2:1
Escola Varsovia
Legia Warszawa KS
3:1
Polonia Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Brwinów
1:4
Broń Radom
SEMP Ursynów
3:1
Znicz Pruszków
Escola Varsovia
3:2
Polonia Warszawa
Agrykola Warszawa
0:8
Legia Warszawa KS
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
1:1
Broń Radom
Polonia Warszawa
1:0
SEMP Ursynów
Legia Warszawa KS
4:2
Naprzód Brwinów
Agrykola Warszawa
0:8
Escola Varsovia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Warszawa
2:1
Broń Radom
Naprzód Brwinów
2:2
Znicz Pruszków
SEMP Ursynów
5:1
Agrykola Warszawa
Escola Varsovia
2:2
Legia Warszawa KS
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Escola Varsovia
3:0
Naprzód Brwinów
Agrykola Warszawa
0:2
Broń Radom
Legia Warszawa KS
3:1
SEMP Ursynów
Znicz Pruszków
1:2
Polonia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
0:5
Legia Warszawa KS
Naprzód Brwinów
2:4
Polonia Warszawa
SEMP Ursynów
3:1
Escola Varsovia
Znicz Pruszków
6:1
Agrykola Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij